Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:16 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:16 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor
PostNapisane: Śr wrz 22, 2010 2:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2005 9:46 am
Posty: 887
Lokalizacja: Radom
klej do gwintow powinien pomoc. Tylko nie zaduzo :wink:

_________________
Mam:
crt.5 BL
Wracam do:
x2 crt

Kupie Jammin x2 crt w dobrej cenie, samo podwozie.
GG: 4743873


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 22, 2010 3:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2005 9:46 am
Posty: 887
Lokalizacja: Radom
comrade13 napisał(a):
hehe no właśnie nie mam teraz akurat. Ma ktoś jakiś inny patent?


Wtedy trzeba improwizowac, np: lakier do paznokci :wink:

_________________
Mam:
crt.5 BL
Wracam do:
x2 crt

Kupie Jammin x2 crt w dobrej cenie, samo podwozie.
GG: 4743873


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 22, 2010 6:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 31, 2009 8:03 pm
Posty: 131
super glue nic nie pomoże, spróbuj CYJANOPAN ( sa dwa do połączeń elastycznych i sztywnych) spróbuj cena podobna jak super glue

_________________
Uważaj na swoje myśli stają się słowami
Uważaj na swoje słowa stają się czynami
Uważaj na swoje czyny stają się nawykami
Uważaj na swoje nawyki stają się charakterem
Uważaj na swój charakter staje się twoim losem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 22, 2010 8:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 30, 2009 12:25 pm
Posty: 1529
No to możesz spróbować jeszcze "Poxipol".
U mnie zębatka sklejona Poxipolem (nie miałem robaczka) trzymała się nieźle, żeby ją potem zdjąć musiałem użyć młotka :twisted:
Jak zachowa się za śrubką nie wiem.

_________________
GG: 12795774
Sprzedam HPI Savage X4.6.
Było E-Revo, Savage X4.6, E-Firestorm


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 22, 2010 8:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 17, 2008 4:02 pm
Posty: 936
Lokalizacja: Łódź
no ja bym tego poxipolu nie uzywal ... Kup klej czerwony titana w sklepie sklep.rcracing.pl i już . Koledzy go używają i nie mają zastrzeżeń

_________________
KYOSHO Team Poland


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt wrz 24, 2010 10:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 05, 2010 5:31 pm
Posty: 132
ja kiedyś posmarowałem śrubki na czerwony silikon i trzymało :wink:

_________________
Revo 3.3 | Acoms 40 | Shaft 4.1 | GRP | Tower Pro | BB 25 % ----> SPRZEDAM
Lajt 2 pro full carbon --> SPRZEDAM
Milanówek pod WaWą
GG 13507818 - pisać, chętnie pogadam ;)
Sprzedam części SAVAGE XSS


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:16 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL