Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:25 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:25 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor
PostNapisane: Śr sie 17, 2011 8:54 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 15, 2011 3:33 pm
Posty: 143
Lokalizacja: JELENIA GÓRA
OPANOWAŁEM - DZIĘKI KOLEGO !!
_________________________________

Zakupilem nowa aparature
i nie mam pojecia jak w niej ustawić fail safe
oto specyfikacje i jaka to aparatura - prosze o pomoc ...
kanał 3 wogole nie podlaczony ...

3 kanałowa aparatura
HK-GT3B 2.4 GHz 3CH Digital Programmable LCD

Parametry techniczne:
Channels: 3
RF Type: 2.4Ghz AFHDS
Bandwidth: 500Hz
RF power: less than 20DB
Sensitivity: 1024
Low Voltage Warning: Yes (less than 9V)
Fail Safe: Yes
DSC Port: Yes (3.5mm PPM)
Charging Port: Yes
Power: 12V DC (1.5AA x 8)
Weight: 328g
CE & FCC certified
3.9" Blue Back-lit LCD

Funkcje dostępne z menu aparatury:
Model Memory (10 Models)
Servos NOR/REV
Steering Trim
Throttle Trim
Dual Rate
End Point Adjustment
ABS Settings
EXP Settings

_________________
| S8 * KOPER |

|______|----|______|

G A R A G E :
'KYOSHO FAZER 3.3 UNIQUE'
"HPI SAVAGE UNIQUE"
"'HK GT3B SIXCAL'"


Ostatnio edytowano Cz sie 18, 2011 9:31 pm przez koperek1989, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sie 17, 2011 10:41 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 05, 2010 6:54 pm
Posty: 796
Bindowanie od początku do końca: http://www.youtube.com/watch?v=BXKC5wffI44
Na filmiku jest apka flysky, ale zasada działania powinna być taka sama w obu przypadkach.

_________________
Zobacz: https://picasaweb.google.com/101928922763650488431


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sie 17, 2011 1:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 15, 2011 3:33 pm
Posty: 143
Lokalizacja: JELENIA GÓRA
Dzieki Wielkie !
Lecz kolo tak napi........ że ciężko nadazyc xD
Ale sprobujemy :)

_________________
| S8 * KOPER |

|______|----|______|

G A R A G E :
'KYOSHO FAZER 3.3 UNIQUE'
"HPI SAVAGE UNIQUE"
"'HK GT3B SIXCAL'"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:25 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL