Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:25 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:25 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
PostNapisane: Śr cze 15, 2011 10:30 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 02, 2009 3:29 pm
Posty: 741
Myślę, że środków się nie używa, ale nie wiem, bo jeszcze nie miałem okazji.
Kleić klejem :P Tu masz temacik, wystarczyło wpisać w szukajce....
Co do wytrzymałości. Nie ma takich. :mrgreen: Próbuj kupować po prostu najtwardsze, żeby szybko się nie zdzierały.

pozdrawiam

_________________
TLR 8ight-T 2.0|Alpha Power|AKA|Pro-line|Hitec|Sanwa|Tornado|
TRX Summit 1/16


Ofna Jammin X1 CRT (2010-13)
HPI E-Firestorm 10T (2009-10)


GG:5508782


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So cze 18, 2011 7:48 am 
Offline

Dołączył(a): N maja 15, 2011 10:43 am
Posty: 26
co do tego gaśnięcia przy niskich obrotach i przy prubie dodania gazu miałem to samo w tym samym modelu. Ale wystarczyło poł godziny krecic iglicami wysokich i TROSZKE niskich obrotów i w koncu było idealnie. pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 07, 2011 7:38 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 25, 2010 12:29 pm
Posty: 60
W modelu zerwałem szarpankę(tzn. tak jakby się przetarła bo lekko i krótko szarpnełem i się urwało. Co proponujecie ? wymienić sznurek ? próbowałem związać ale supeł jest za duży. W przyszłości planuje kupno roto startu jak to jest z tym rotostartem ? do modelu trzeba coś do kupić ? czy poprostu odkręcam szarpankę ?

_________________
HPI Trophy 4.6 Truggy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lip 31, 2011 10:54 am 
Offline

Dołączył(a): So gru 25, 2010 12:29 pm
Posty: 60
Witam,na jak długo starcza wam zbiorniczek paliwa przy jeździe na dużych obrotach ? W moim modelu jest to zaledwie 7 min. i nawet przy spokojnej jeździe maks 9 min a wydaje mi sie ze kiedyś było dłużej,co może być przyczyną zwiększonego apetytu na paliwo ? po za regulacją iglic ?

_________________
HPI Trophy 4.6 Truggy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:25 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL