Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:41 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:41 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor
PostNapisane: Pn cze 16, 2014 9:04 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr cze 11, 2014 12:53 pm
Posty: 6
Witam wszystkich. Na wstępie chcialbym napisac ze jestem nowym uzytkownikiem forum i jednoczesnie laikiem w kwestii RC. Znajomy zrobil mi present w postaci autka firmy Correct Model: CR-FD1 Niestety poprzez zalozenie nie odpowiedniej baterii (LI-PO 3S) auto dostalem mega kopa (niby fajnie) ale zniszczyłem w ten sposób koło zębate ( chyba odbierające o nr PU0108) - starło wszystkie zęby i niestety nie przekazuje napedu na koła Problem w tym ze część nie jest dostępna u głownego dystrybutora tej marki (http://www.modele.sklep.pl) i nie wiadomo kiedy to sie moze zmienic.

I tu pytanie: czy ktoś z forumowiczow moze podsunac pomysl skad taka czesc mozna zamowic , jesli nie w polsce to gdzie. Znalazlem turecka strone ale nie chetnie chcialbym tam cos kupowac. Moze ktos dysponuje uzywana czescia ewnetualnie jakiekolwiek inne rozwiaznie.

Pomozecie? :)

Bede wdzieczny za jakakolwiek pomoc.

Dzieki , pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 16, 2014 9:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 10:41 am
Posty: 1992
Lokalizacja: Kraków
Sam ostatnio to kupiłem i jestem po prostu świadom że części do tego modelu nie ma i nie będzie. Można coś pokombinować ale chyba taniej wyjdzie kupić drugie podwozie za te 75zł na rcteam :)

_________________
KS Wanda Sekcja Modelarska RC Kraków


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 16, 2014 9:34 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr cze 11, 2014 12:53 pm
Posty: 6
Dzieki za odpowiedz. NIe ukrywam ze mnie nie pocieszyles :( Bede wdzieczny jednak za pomoc w znalezieniu podwozia na RCTEAM , szukam ale niestety albo zle szukam albo tez nie maja.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 16, 2014 10:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 10:41 am
Posty: 1992
Lokalizacja: Kraków
Rzeczywiście zniknęło teraz. Pozostaje teraz już tylko coś przypasować.

znalazłem jeszcze tu: http://www.modelmotor.pl/manufacturer/correct-model

_________________
KS Wanda Sekcja Modelarska RC Kraków


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 16, 2014 10:21 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr cze 11, 2014 12:53 pm
Posty: 6
Znalazlem niestety w Australii :(

http://www.kidsroomhobbies.com.au/parts ... pu018.html


w sumie koszt za jedna sztuke to prawie 100 :( boli biorac pod uwage fakt ze auto kosztuje 400 :/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 17, 2014 5:51 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 10:41 am
Posty: 1992
Lokalizacja: Kraków
Heh co Ty mówisz że ktoś dał za to 400zł !
Przecież HSP można kupić za nie wiele więcej a części dostępne praktycznie wszędzie.

Jeśli chcesz się bawić w to podwozie to kupuj kit z linka, a jak nie to w kosz i kupuj coś innego. Zostaw tylko elektronikę.

_________________
KS Wanda Sekcja Modelarska RC Kraków


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 17, 2014 12:17 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr cze 11, 2014 12:53 pm
Posty: 6
Najtaniej jaki znalazlem to 365,- srednia cena za zlozony model to 400,- nawet na tej stronie ktora podrzucil kolega wyzej masz takie stawki wiec nie wiem skad to zdziwienie :) przy okazji zapytam: czy kupujac kit z linka powyzej napewno jest w zestawie czesc ktorej szukam. dzieki za odp. podr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 17, 2014 1:51 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 04, 2009 12:09 pm
Posty: 5736
Lokalizacja: Murowana Goślina/Grajewo
Z opisu wynika, że brakuje tylko elektroniki i kół, ale lepiej skontaktować się ze sklepem i potwierdzić.
Kolega wyżej dziwił się, że ktoś dał za takie "coś" tyle pieniędzy ;)

_________________
OCM KAOS DT19-T BL
Mugen Seiki MBX5T BL
Trx Summit BL
Marui Big Bear
Tamiya:
-GT-01 BL
-TXT-1
Kyosho:
-959 BL
-The Boss
-Rally Sports
-Gallop MkII


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 17, 2014 3:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 10:41 am
Posty: 1992
Lokalizacja: Kraków
Tak jest ta część w zestawie. Kupiłem ostatnio ten kit i w sumie boję się nim jeździć.
Właśnie się dziwie że za to coś ktoś dał 400zł jak tyle samo i ma się 4wd stradę czy tam himoto/hsp.

_________________
KS Wanda Sekcja Modelarska RC Kraków


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 17, 2014 10:04 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr cze 11, 2014 12:53 pm
Posty: 6
Panowie jak wspomniałem. To jest prezent od laika dla laika. W koncu od czegos trzeba zaczac :) wiec nie jechac tu po mnie prosze :P pozatym darowanemu jak to mowia nie patrzy sie w zeby ;)

MImo wszystko dzieki za pomoc. Sam nie ogarnal bym tematu. Zamowie w takim razie ten zestaw za 80 , reszte schowam na zapas :)

Temat do zamkniecia ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 18, 2014 5:36 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 10:41 am
Posty: 1992
Lokalizacja: Kraków
Pytanie jest czy jest sens ?! Dołóż może 30-50zł i kup używanego HSP FF1, Strada TC, Lub Himoto nascada. Mówię o samym podwoziu oczywiście.

_________________
KS Wanda Sekcja Modelarska RC Kraków


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 18, 2014 7:25 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 04, 2009 12:09 pm
Posty: 5736
Lokalizacja: Murowana Goślina/Grajewo
Michał Głąb napisał(a):
Dołóż może 30-50zł i kup używanego HSP FF1, Strada TC, Lub Himoto nascada. Mówię o samym podwoziu oczywiście.

Dokładnie tak. Elektronikę już masz, a zyskasz 4x4, lepszą jakość plastików i nieograniczony dostęp do części.

_________________
OCM KAOS DT19-T BL
Mugen Seiki MBX5T BL
Trx Summit BL
Marui Big Bear
Tamiya:
-GT-01 BL
-TXT-1
Kyosho:
-959 BL
-The Boss
-Rally Sports
-Gallop MkII


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:41 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL