|
Witam, wczoraj w końcu udało mi się uruchomić mój model, jeździł 15 minut bez problemu, dzisiaj odpalam go i jest problem, serwo po chwili puszcza dymek i tak za każdym razem kiedy odpalę model i apke. Czy to tylko koniec serwa czy prawdopodobnie zrobiłem gdzieś błąd ? Podłączyłem w ten sposób: Pakiet Nosram 5000 NiMh - regulator teu-101bk - z regulatora podłączone UBEC, odbiornik RX-431 i silnik, zasilanie odbiornika oczywiście jest podłączone z UBEC, a serwo od odbiornika. Jestem początkującym hobbystą także proszę o pomoc.
|