Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 4:57 am

Teraz jest Cz cze 25, 2026 4:57 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor
PostNapisane: So lut 19, 2011 10:30 am 
Offline

Dołączył(a): N sty 09, 2011 7:27 pm
Posty: 31
Witam jestem posiadaczem efirestrma 10t . To mój pierwszy model . Chialem sie dowiedziec czy zancie jakies sposoby na uodpornienie efirestorma na wode ? Jesli znacie jakies sposoby piszcie . POZDRAWIAM
Z gory dzieki :D

_________________
HPI e-firestorm 10t
HPI trophy flux truggy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lut 19, 2011 12:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 9:55 am
Posty: 235
najprościej elektronikę włożyć w balonik i jazda.... jeśli chodzi o bardziej finezyjne rozwiązania poszukaj na forum... było to poruszane już nie raz... :wink:

_________________
TRAXXAS SLASH 4X4! - mój pupil!
AXIAL SCX10 - do łamania praw fizyki!
LOSI XXX-S
TC5 + FLUX- drift


http://picasaweb.google.com/tytus180
YOUTUBE - tytus180
Michał Śmigiel
Dąbrowa Górnicza
Android! i wszystko masz pod kontrolą


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lut 19, 2011 2:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 22, 2006 7:41 pm
Posty: 251
Lokalizacja: Lublin
Firka można fajnie tak obkleić, że zawijasz wszystko oprócz pakietu folią i tylko pakiet + kable do niego są na wierzchu, a co ma być chronione to jest ;) Możesz kawałek lepszej reklamówki wyciąć i go poprzyklejać, zalepiając szczeliny szarą taśmą (np. Pattex). Przebijasz tylko reklamówkę przez te gwinty do mocowania akku i wyciągasz kable, ew z włącznikiem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lut 19, 2011 7:31 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 09, 2011 7:27 pm
Posty: 31
a caly regulator moze byc pod folią ?

_________________
HPI e-firestorm 10t
HPI trophy flux truggy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lut 19, 2011 7:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 30, 2009 12:25 pm
Posty: 1529
Majkel! napisał(a):
a caly regulator moze byc pod folią ?

Może być, ale musisz sprawdzić, czy nie będzie się za bardzo grzał.
Jeżeli chcesz zabezpieczyć regiel tylko przed śniegiem, to ja obklejałem go tylko trochę izolacją i nic mu nie było. Tutaj conieco widać:
https://picasaweb.google.com/Gensiorek/ ... 1449266642

_________________
GG: 12795774
Sprzedam HPI Savage X4.6.
Było E-Revo, Savage X4.6, E-Firestorm


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lut 19, 2011 9:02 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 09, 2011 7:27 pm
Posty: 31
a odbiornik na tym zdjeciu nie jest zabezpieczony ?

_________________
HPI e-firestorm 10t
HPI trophy flux truggy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lut 20, 2011 12:38 am 
Offline

Dołączył(a): Wt sty 11, 2011 2:55 pm
Posty: 183
obklej go bardzo dobrze ja obkleiem zwierzchu tylko i mi sie spalił, na lekko mokrej trawie ( porannej rosie)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lut 20, 2011 9:19 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 30, 2009 12:25 pm
Posty: 1529
Odbiornik w torebkę, pakiet tak:
https://picasaweb.google.com/Gensiorek/ ... 0515113922
czyli w balonik i potem taśmą obkleić.
Regiel tak jak pisałem, po bokach obklejałem izolacją i po jeździe zanim śnieg się roztopi rozłączałem pakiet i suszyłem.

_________________
GG: 12795774
Sprzedam HPI Savage X4.6.
Było E-Revo, Savage X4.6, E-Firestorm


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 4:57 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL