|
Witam wszystkich Piszę tutaj bo w innych działach nie mogę. Poszukuję instrukcji obsługi do Mad Trucka.
Mam problem, kupiłem używany model (bez instrukcji i w średnim stanie) i po podłączeniu wszystkiego samochodzik wariuje, koła skręcają się w prawo i silnik kręci się na maksymalnych obrotach. Próbowałem wytrimować aparaturą ale nic to nie dało. Po podłączeniu modelu do aparatury Hitec Aggressor 2 AM, działa ok, tylko chyba bez hamulca. Stąd prośba o instrukcję do tego modelu, może to wina ustawień apki, a może trzeba coś zresetować.
Pozdrawiam KonRi
|