Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:43 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:43 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor
PostNapisane: So kwi 26, 2014 4:54 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt kwi 23, 2010 8:58 pm
Posty: 34
Byłem pewny że to regulator, bo po ostatniej jeździe na zbyt dużych kołach mocno pażył(silnik prawie zimny) Był to Castle Sidewinder sv2 podpiety do silnika 4600kv i napędzał Mavericka sc. Utwierdziło mnie w przkonaniu że to regiel, to że nie mół nawiązać połączenia z kompem przez programator.
Kupiłem nowy jak się okazało przesadnie duży Hobbyking 120A i jest dokładnie to samo:
Serwo kręci kołami silnik ani drgnie.

Gdy zamieniam kolejność wpięcia wtyczek do odbiornika CH2 z CH3, to koła skręcają po naciśnięciu gazu, więc przynajmniej aparatura sprawna...

Jak sprawdzić np. przy pomocy miernika który niezbyt biegle obsługuje co padło?.

Czy jak zepne na krótko 2 kabelki wychodzące z esc zamiast podłączać go do odbiornika i wcisne gaz silnik zagada jesli problem stanowi odbiornik?
Cały czas nie chce mi się wierzyć że to silnik.

_________________
Traxxas SUMMIT 1/10: QUICRUN-4074 2000KV & WP-8BL 150A
Maverick Strada SC: hobbyking 120A & castle 4600KV


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt kwi 29, 2014 7:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 14, 2012 10:44 pm
Posty: 524
Lokalizacja: Suwałki
Zakładając , ze wszystko dobrze zrobiłeś i podłączyłes to faktycznie wygląda na padnięte uzwojenie silnika, albo coś nie tak z odbiornikiem. Cieżko powiedzieć zwykle nawet jak silnik padnie to chociaż jest jakaś reakcja na gaz. I nie rób tego co napisałeś w przedostatniej linijce bo wtedy na pewno pożegnasz esc...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:43 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL