|
Witam wszystkich. Otóż problem dotyczy kwestii działania hamulca. Mam regulator Martix Powe Reverse i silnik Graupnera 9.5T ( bezszczotka). Zaprogramowałem wszystko od nowa żeby wyeliminować błąd programu. Objaw jest następujący. Trzymając model w powietrzu dodaje gazu, rozkręcam obroty i po naciśnięci na hamulec tylne koła stają dęba przednie się kręcą bo jest One-Way. Jednak jak robię to samo podczas jazdy ( asfalt, beton) model się nie podcina tylko albo łapie przyczepność albo po prostu jedzie w bok. Czy ktoś z was miał coś takiego lub orientuje się w czym tkwi problem? Z góry dziękuję za pomoc.
|