Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:47 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:47 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
PostNapisane: Pn lut 07, 2011 5:39 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sty 11, 2011 2:55 pm
Posty: 183
Witam mam problem, bo po 25 pakietach rozleciało mi się łożysko w tylnym kole.Może ktoś z was wie jakie mi tam podchodzą łożyska, chodzi mi o wymiar i symbol.Łożysko rozleciało się w tylnym prawym kole od środka, doda, że na innych łożyskach też są spore luzy.

Z góry dzięki za odp.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 07, 2011 5:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 17, 2009 8:38 pm
Posty: 78
Zajrzyj do instrukcji na schemat i tam masz podana wielkosc lozyska.Bez klopotu je kupisz bo tez kiedys mialem firka i na allegro albo w proximie dostaniesz.Polecam kupic je na zapas bo napewno sie przydadza.

_________________
Reviak - MMM 2200 KV
Caster EX-1.5 PRO - MMM 2200 KV
Łącze sie z tymi potworami za pomocą apki SANWA MT-4


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 07, 2011 5:52 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sty 11, 2011 2:55 pm
Posty: 183
Zajrzałbym tylko, żę jestem 200 km od domu a wracam za tydzień


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 07, 2011 8:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 22, 2006 7:41 pm
Posty: 251
Lokalizacja: Lublin
Luzy na łożyskach to najmniejszy problem, w tym modelu są strasznie miękkie plastiki, stal z resztą też. A co do łożysk w Firestormie to są tylko 2 typy w całym modelu. Łożyska na dyfrze mają wymiary 10x15x4mm, a pozostałe 5x10x4mm. To bardzo popularne wymiary, nie powinieneś mieć problemu z dokupieniem łożysk.

PS. Zmień temat chociaż na ":rozmiary łożysk w hpi e-firestorm", bo tego to nie sposób wyszukać potem..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 07, 2011 8:30 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr kwi 22, 2009 1:49 pm
Posty: 297
INSTRUKCJA
trochę się będze ładowała..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lut 08, 2011 10:43 am 
Offline

Dołączył(a): Wt sty 11, 2011 2:55 pm
Posty: 183
Dobra już wiem jakie są, mi z łożyska powylatywały kulki. Jeszcze jak by ktoś powiedział gdzie kupie je w łańcucie/głuchowie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:47 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL