Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:47 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:47 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor
PostNapisane: N lip 11, 2010 5:49 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn cze 07, 2010 5:48 pm
Posty: 6
mam problem z brontosaurusem gdy go włączam kilka sekund jezdzi normalnie a pozniej nie reaguje na moje "polecenia" wydanie aparaturą tylko jeździ sam proszę o szybką pomoc samochod nie ma jeszcze tygodnia jeśli nie da sie tego naprawic samemu to odwiozę go do reklamacji. Z góry dziekuję.

_________________
brontosaurus skonczyl w servisie skonczylo sie na zwrocie gotowki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lip 11, 2010 8:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2010 10:54 pm
Posty: 325
Baterie w nadajniku są naładowane? (świeci się zielona i czerwona dioda?)

_________________
TeamC TC02 EVO: Reventon Pro, SP 8.5R, Bluebird, Turnigy, Sanwa

Na sprzedaż skrzynki, organizery, pojemniki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lip 11, 2010 10:49 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn cze 07, 2010 5:48 pm
Posty: 6
baterie naladowane w pełni

_________________
brontosaurus skonczyl w servisie skonczylo sie na zwrocie gotowki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lip 11, 2010 11:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2010 10:54 pm
Posty: 325
Sprawdź czy serwo i regulator masz dobrze podłączone do odbiornika.
Moje rady są pewnie banalne, ale często jak coś nie działa warto zacząć od rzeczy najbardziej oczywistych ;)

_________________
TeamC TC02 EVO: Reventon Pro, SP 8.5R, Bluebird, Turnigy, Sanwa

Na sprzedaż skrzynki, organizery, pojemniki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lip 11, 2010 11:33 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn cze 07, 2010 5:48 pm
Posty: 6
wszystko dobrze podpiete mysle ze to wina temperatury poniewaz bronek stal pol dnia w moim pokoiku na poddaszu gdzie bylo dosc cieplo sprawdze jutro moglbys podac gg jakby co wymieniali bysmy sie radami poniewaz jak wszystko bedzei dobrze to niedlugo wstawie do niego bezszczotke

_________________
brontosaurus skonczyl w servisie skonczylo sie na zwrocie gotowki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 15, 2010 2:03 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn cze 07, 2010 5:48 pm
Posty: 6
mam ten sam problem myslalem ze to wina temperatury ale samochod kilka sekund po wlączeniu daje sie prowadzic a pozniej sam jezdzi tak jakby w poblizu byl ktos inny z inna aparatura ale jestem w takim miejscu ze nikt nie ma tu takiej "zabawki" bardzo proszę o pomoc ludzi ktorzy znaja sie dobrze na RC brontosaurus to moje pierwsze takie auto więc jestem jeszcze "zielony" w tych sprawach

_________________
brontosaurus skonczyl w servisie skonczylo sie na zwrocie gotowki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 15, 2010 10:30 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 26, 2005 6:56 pm
Posty: 3859
Lokalizacja: Warszawa
zmień lokalizację zabawy jak problem nie ustąpi to reklamacja.

_________________
Pozdrawiam Serdecznie,

Robert


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 16, 2010 2:16 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn cze 07, 2010 5:48 pm
Posty: 6
w miejscu gdzie jestem nikt nie ma takiego auta i to nie jest to bo napewno nikt jakby mial takie cos nie bawil by sie tym caly dzien obojetnie kiedy go wlacze on szaleje i nie reaguje na polecenia

_________________
brontosaurus skonczyl w servisie skonczylo sie na zwrocie gotowki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lip 17, 2010 9:30 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 26, 2005 6:56 pm
Posty: 3859
Lokalizacja: Warszawa
do sklepu z min. Niech rozwiążą temat.

_________________
Pozdrawiam Serdecznie,

Robert


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:47 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL