Dołączył(a): Wt gru 13, 2005 11:16 pm Posty: 280 Lokalizacja: YelonkY
|
|
w/g mnie wszystko jest lepsze od TZ ale bez żartów
proponuje silniczek LRP rally specjal 2 - 17-2 zwoii bardzo fajnie smiga
lub Saturn genialny silnik niegrzeje sie i jest naprawde przyzwoicie wykonany.
mozesz jeszcze sprubować jakiś silnik do driftu.
generalnie potrzebujesz silnika mocnego (tu akurat tz jest świetny bo 500 g momentu to całkiem sporo) ale posiadającego moć w dolnych przedziale obrotów
częste hamowania i jazda na granicy przyczepności to bardzo obciąza silnik dlatego trzeba zadbać by miał dobre chłodzenie i sie nie przegrzał.
|
|