Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:39 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:39 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
PostNapisane: Wt sie 30, 2011 7:40 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr kwi 13, 2011 5:40 pm
Posty: 392
Lokalizacja: Białystok
Otóż mam model z napędem 2WD. Średnica koła to 12cm. Zębatka odbierająca ma 42 zęby z atakująca ma 16 zębów i silnik Saturn 20t strasznie sie grzeje. Co zrobić, żeby się nie grzał?

_________________
Kyosho Inferno MP9 TKI3 ⊙ Tekno ⊙ Xerun ⊙ Mamba ⊙ Tenshock ⊙ Dx3R Pro ⊙ ProTek ⊙ Nvision ⊙ Turnigy ⊙ Raytronic ⊙ Mylaps


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 30, 2011 11:12 pm 
Offline

Dołączył(a): So maja 17, 2008 8:55 pm
Posty: 401
Lokalizacja: Kraków
Zwiekszasz odbiór lub zmniejszasz atak lub montujesz wiatrak na silnik. W twoim przypadku zwiększył bym zębatkę odbierającą ewentualnie dolożył bym jeszcze wiatrak.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sie 31, 2011 12:27 am 
Offline

Dołączył(a): Wt lip 05, 2011 6:28 pm
Posty: 33
Witam!
W twoim przypadku widać że masz za małą zebatkę odbierającą jak do tego silnika załuż troszke więkrzą zebatkę na odbiór i możesz tez pokusić sie o radiator na silnik jak masz mozliwość mały wiatraczek też przyczyni się do poprawy chłodzenia.
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz wrz 01, 2011 4:46 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr kwi 13, 2011 5:40 pm
Posty: 392
Lokalizacja: Białystok
Odbioru nie mogę zwiększyć bo po prostu nie mam miejsca (tak głupio jest zrobiony model). Więc powinienem zmniejszyć atak. Gdzie dostanę zębatkę do saturna 20T o 10 zębach?

_________________
Kyosho Inferno MP9 TKI3 ⊙ Tekno ⊙ Xerun ⊙ Mamba ⊙ Tenshock ⊙ Dx3R Pro ⊙ ProTek ⊙ Nvision ⊙ Turnigy ⊙ Raytronic ⊙ Mylaps


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz wrz 01, 2011 9:00 pm 
Offline

Dołączył(a): N gru 05, 2010 12:20 pm
Posty: 307
A jaki masz model?? :D

_________________
XRAY T3 2010
Team Associated SC10 4x4
XRAY M18


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz wrz 01, 2011 10:04 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr kwi 13, 2011 5:40 pm
Posty: 392
Lokalizacja: Białystok
Mad truck z napędem na 2 koła

_________________
Kyosho Inferno MP9 TKI3 ⊙ Tekno ⊙ Xerun ⊙ Mamba ⊙ Tenshock ⊙ Dx3R Pro ⊙ ProTek ⊙ Nvision ⊙ Turnigy ⊙ Raytronic ⊙ Mylaps


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:39 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL