Jak pisałem wcześniej na razie nie mamy czasu na takie testy w ramach firmy
Ale zapytaliśmy o temat kolegów z LRP.
Okazało się że bawili się w te klocki .
W załącznikach zdjęcia E-zilli z założonymi silnikami bezszczotkowymi, którą ścigali się na niemieckiej Monster Manii.
Używali :
2 x #80500
2 x #50660 (Vector 2-Star) ;
teraz doradzają użyć #50661 7,5T
Według opinii LRP, użycie baterii LiPo dałoby świetny rezultat.
Nawet z pakietami 4200 (które są znacznie cięższe) E -zilla była niesamowicie szybka bez problemu rywalizując z modelami spalinowymi.
Moim zdaniem przy użyciu pakietów LiPo model będzie na tyle odciążony że można zaryzykować zastoswanie jednego mocnego silnika bezszczotkowego.
_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów
HPI Challenge i HPI Street Racing