Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 2:29 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 2:29 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: Wt kwi 08, 2008 3:08 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 7:43 pm
Posty: 169
Lokalizacja: Tuczno
Co sądzicie o tym reglu :?: Czy opłaca się kupić nowy za 105zł :?:

_________________
Są ludzie i parapety, ale żeby urodzić się klamką to jest sztuka!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 15, 2008 5:38 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 12, 2007 9:12 am
Posty: 232
Lokalizacja: Białystok
no własnie ja też jestem ciekawy bo jak regiel do 10 zwoi to bardzo tanio


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 19, 2008 3:37 pm 
Regulator ten jest beznadziejny, nie wytrzymuje 17 zwojowego silnika. Szkoda, że go wogóle kupiłem i mam zamiar ostrzegać innych.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 19, 2008 5:07 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 12, 2007 9:12 am
Posty: 232
Lokalizacja: Białystok
zartujesz czy serio mowisz?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 19, 2008 7:38 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 7:43 pm
Posty: 169
Lokalizacja: Tuczno
karolpenconek napisał(a):
Regulator ten jest beznadziejny, nie wytrzymuje 17 zwojowego silnika. Szkoda, że go wogóle kupiłem i mam zamiar ostrzegać innych.


Bez przesady, ja jeździłem na silniku 15t i troche się grzał.

_________________
Są ludzie i parapety, ale żeby urodzić się klamką to jest sztuka!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 19, 2008 7:59 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 16, 2007 6:45 pm
Posty: 1352
Lokalizacja: Katowice Model: Cyclone S Brushless Drift
boskiziom napisał(a):
karolpenconek napisał(a):
Regulator ten jest beznadziejny, nie wytrzymuje 17 zwojowego silnika. Szkoda, że go wogóle kupiłem i mam zamiar ostrzegać innych.


Bez przesady, ja jeździłem na silniku 15t i troche się grzał.


To co sie pytasz czy jest wartty polecenia jak go miałeś??? :shock:

_________________
.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 19, 2008 8:01 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 7:43 pm
Posty: 169
Lokalizacja: Tuczno
No bo go kupiłem i dzisiaj do mnie doszedł

_________________
Są ludzie i parapety, ale żeby urodzić się klamką to jest sztuka!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 19, 2008 8:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 27, 2007 6:33 pm
Posty: 188
Lokalizacja: Sandomierz
Człowiek śmiało bierz. Poleca miałem na silniku 14 T i spokojnie dawał rade.
Jest mały. Poza tym Niejaki Dafi mówił ze używają go na zawodach.

_________________
GG : 9901483
TL-01
DRIFT BMW 3 GT


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 19, 2008 8:14 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 12, 2007 9:12 am
Posty: 232
Lokalizacja: Białystok
Ja planowalem go uzyc do losi xxx-cr do silnika 11T lub 13T, ale widze że chyba nie wytrzyma więc trzeba coś innego znaleźć. Szkoda:(


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 19, 2008 9:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
on byl kiedys dawany jako gratis do czegos w rc mart...

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 19, 2008 9:28 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 7:43 pm
Posty: 169
Lokalizacja: Tuczno
Kajman napisał(a):
on byl kiedys dawany jako gratis do czegos w rc mart...


yhm, na pewno :lol:

_________________
Są ludzie i parapety, ale żeby urodzić się klamką to jest sztuka!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 19, 2008 9:30 pm 
Ja nie żartuje. Jeździłem na nim na torze w Ursusie w Warszawie, wysiadł po 10 min. na silniku Venom Fireball 17x2 w TT-01, zaczął przerywać aż w końcu przestał dawać prąd dla odbiornika, diody zgasły i model pojechał prosto (w bramkę :( )
Tylko dziwne, że był tylko lekko ciepły zaraz po awarii...
Próbowałem go dzisiaj nawet uruchomić, może włączyło się wtedy jakieś zabezpieczenie termiczne czy coś, nie poprostu trup i tyle...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 19, 2008 9:43 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 12, 2007 9:12 am
Posty: 232
Lokalizacja: Białystok
zeby nie zaczynac nowego tematu. http://www.rcworld.pl/shop/index.php?pr ... od_id=1604
Używał ktoś tego i naprawde wytrzyma 11 zwoi?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 19, 2008 9:47 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
Sądząc po wyglądzie to produkt mtroniksa, taki sam jak dla ansmanna i carsona. Spoko, ale szalu nie ma.

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 19, 2008 9:50 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 12, 2007 9:12 am
Posty: 232
Lokalizacja: Białystok
http://rojna.pl/index.php?p1613,7196-gr ... -profi-40r
a moze to 13 zwoi powinien wytrzymac


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest Cz cze 25, 2026 2:29 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL