Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:21 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:21 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: Wt lut 20, 2007 8:28 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lut 09, 2007 1:07 pm
Posty: 10
Lokalizacja: Warszawa
mam akusia camellona 3300 i niewiem czy kupic taki drugi. mysle o aku intelekt

_________________
jestem poczatkujacy i mam nadzieje ze mi pomorzecie. z gury dziekuje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 20, 2007 8:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 26, 2006 7:43 pm
Posty: 250
Lokalizacja: Toruń
Zamówiłem dzisiaj Intellect 3000 to niedługo zdam sprawozdanie z jazdy nim :) Z tego co słyszałem to te Cameliony nie są złe, ale jeżeli ktoś by wybierał pakiet patrzać na firme to z pewnością byłby to Intellect:)

_________________
TT-01, CC-01, TA-04S
Shadow Sqad
Forum TorunRallyTeam
Serwis Modelmania- strona padła- informacje zostają przeniesione na forum TorunRallyTeam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 21, 2007 2:51 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lut 09, 2007 1:07 pm
Posty: 10
Lokalizacja: Warszawa
a ile dales za tego intelekta. jesli mozesz to podaj strone ich sklepu(jesli maja) :D

_________________
jestem poczatkujacy i mam nadzieje ze mi pomorzecie. z gury dziekuje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 21, 2007 3:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 05, 2005 8:18 pm
Posty: 606
Lokalizacja: Tychy
Mam ten pakiet. Obslugiwal saturna, lrp 14x2 i teraz mambe max7.7k.
Na tych dwoch pierwszych spisywal sie ok, nie grzal sie, natomiast na 3F osiaga temperature 60 st. Jak do jazdy rekreacyjnej to jest wystarczajacy.

_________________
Marek 'wrzech' Wrzesiński
wrzech[at]o2.pl
OFNA LX COMP II, tc6, RC18T2
E Maxx BL
galeria modeli, modów i czesci


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 21, 2007 6:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 26, 2006 7:43 pm
Posty: 250
Lokalizacja: Toruń
meżczyzna napisał(a):
a ile dales za tego intelekta. jesli mozesz to podaj strone ich sklepu(jesli maja) :D


http://www.rcmart.com/catalog/product_i ... s_id=14973 na forum chłopaki robią paczki zbiorcze z rcmart to możesz się załapać i dzięki temu mieć taniej za przesyłke :)

_________________
TT-01, CC-01, TA-04S
Shadow Sqad
Forum TorunRallyTeam
Serwis Modelmania- strona padła- informacje zostają przeniesione na forum TorunRallyTeam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:21 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL