Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 4:09 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 4:09 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: Cz mar 08, 2007 7:27 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lut 15, 2007 6:21 pm
Posty: 16
Lokalizacja: Radom
Witam was zdecydowałem się na zakup pakietu sanyo 3600 NiMH i proszę was o pomoc :) mianowicie chodzi mi o to jak go uformować aby trzymał jak najdlużej i miał jak najwiecej mocy :) ile nalezy go ładować oraz ile razy przeprowadzic taka operacje
Linki do
Pakietu: http://www.allegro.pl/item173643477_fir ... adowy.html
Ładowarki:
http://allegro.pl/item170504182_ladowar ... xx_pl.html

Wiem że ładowarka nie nalezy do najlepszych ale czyms trzeba łądować pakiety :)

_________________
TL-01
Acoms Hayabusa 40MHz AM
Smart Control 20
gg2210868


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 08, 2007 8:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 26, 2006 7:43 pm
Posty: 250
Lokalizacja: Toruń
Uformować jej prądem 2A nie uformujesz :) Zainwestuj w nową ładowarke, a narazie jedyne co możesz zrobić żeby pakiet był w dobrym stanie to rozładowywać go do końca.

_________________
TT-01, CC-01, TA-04S
Shadow Sqad
Forum TorunRallyTeam
Serwis Modelmania- strona padła- informacje zostają przeniesione na forum TorunRallyTeam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 08, 2007 8:07 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lut 15, 2007 6:21 pm
Posty: 16
Lokalizacja: Radom
no rozładowywać do końca to wiem i tak ciągle robie :) co prawda narazie mam cameliona i jest bardzo słaby ale mam nadzieje ze sanyo bedzie dobry i chciałem zrobić aby długo trzymnał a słyszałem ze trzeba ładować pierwsze 3x po ponad 12h :) i rozładowywać do końca :P

prosiłbym również o info jak długo nalezy ładować pakiet sanyo 3600 ładowarką którą posiadam aby był dobrze naładowany :)

aha do formowania kolega moze mi udostępnić ładowarke turbomat 5 czy nadaje sie ona do formowania ? jesli tak to napiszcie co i jak nalezy wykonac :)

_________________
TL-01
Acoms Hayabusa 40MHz AM
Smart Control 20
gg2210868


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 09, 2007 9:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 26, 2006 7:43 pm
Posty: 250
Lokalizacja: Toruń
No możesz użyć Turbomat do formowania pakietu. Wybierz prąd 250 mAh i niech się ładuje. Ja w swoim LRP 3600 mam napisane, że standartowe ładowanie to 360mAh :)
Swoją ładowarką powinieneś ładować jakieś 2h pakiet 3600.

Ale i tak lepiej zainwestuj w nową ładowarke :)

_________________
TT-01, CC-01, TA-04S
Shadow Sqad
Forum TorunRallyTeam
Serwis Modelmania- strona padła- informacje zostają przeniesione na forum TorunRallyTeam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 09, 2007 9:32 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lut 15, 2007 6:21 pm
Posty: 16
Lokalizacja: Radom
dzieki za odpowiedz mam zamiar kupic lepsza ladowarke wogole szkoda ze na ta wydalem pieniadze :/ ale moze uda mi sie kupic ladowarke jakos taniej :)

_________________
TL-01
Acoms Hayabusa 40MHz AM
Smart Control 20
gg2210868


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 4:09 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL