Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N maja 12, 2024 7:38 pm

Teraz jest N maja 12, 2024 7:38 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor
PostNapisane: Śr lis 14, 2012 6:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 27, 2011 10:07 am
Posty: 30
Witam!
Ostatnio pojawił się w modelu problemy z ogólnym odbiorem i dziwnie zachowującą się elektryką. Dane producenta:Crystal-free 2,4 GHz nadajnik i odbiornik z wbudowanym failsafe. Nadajnik Maverick MTX-24, 2CH, 2,4Ghz AC system. Odbiornik to Maverick MRX-24, 3CH, 2,4Ghz Receiver with failsafe. Na aparaturze i odbiorniku mam dwa przyciski podpisane Bind i nie wiem do czego służą. Problem polega na tym iż model nagle traci zasięg w terenie, w którym się to nigdy nie zdarzało. Samochód podczas gdy traci zasięg czasami się zatrzymuje jakby failsafe działał, a czasami robi co chce i najczęściej daje gaz do dechy. Ostatnio rozpędzony dosłownie "wleciał" w ogrodzenie bez mojej kontroli-stracił na chwilę zasięg. Nie wiem czy ma to wpływ ale zmieniłem ostatnio baterie na lipo i kleiłem obudowę żywicą. Co może być powodem tak dziwnego zachowania? Zaśniedziałe styki, elektronika? Zepsuty odbiornik bądź failsafe ? Jak to naprawić bo jazda bez kontroli staje się na prawdę nie bezpieczna gdy obok stoją zaparkowane samochody? Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lis 17, 2012 3:00 pm 
Offline

Dołączył(a): So wrz 11, 2010 3:25 pm
Posty: 77
Bind - to bindowanie aparatury z odbiornikiem, może się coś posypało i trzeba to zrobić jeszcze raz. Pewnie w instrukcji masz wszystko opisane. Ja po dłuższym nie używaniu modelu też musiałem bindować jeszcze raz. Jak masz failsafe to model musi się zatrzymać jak straci zasięg jak tak się nie dzieje to coś jest zepsute lub źle ustawione (failsafe można ustawić jak się chce zamiast hamowania gaz do końca i skręt w prawo :D )

_________________
Carson Vulcano V.32 Force 5,2ccm
Traxxas Slash MT + Summit Custom Body


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Teraz jest N maja 12, 2024 7:38 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL