Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 7:34 am

Teraz jest So cze 27, 2026 7:34 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor
PostNapisane: So paź 13, 2012 9:36 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 27, 2011 10:07 am
Posty: 30
Witam!
Kupiłem pakiet lipo lecz nie wiem czy potrzebuję do niego buzera? W odbiorniku znalazłem wejście z podpisem BATTERY.
http://zapodaj.net/8d462cedcf162.jpg.html
Czy mam tu podłączyć wtyczkę balansera od baterii ? Czy odbiornik bądź regulator ( nie znam się ) odetnie zasilanie jeżeli napięcie spadnie do 3V na celę ? Trzeba jakoś to programować czy ustawiać? Jest to mój pierwszy pakiet lipo i nie chcę nic zepsuć.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 15, 2012 6:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 30, 2009 10:43 am
Posty: 135
Lokalizacja: Krasnystaw
hej,
przede wszystkim napisz jaki to LiPo?
a tego odbiornika na pewno nie zaprogramujesz.

_________________
Gimmik.pl - Hurtownia modelarska - Modele elektryczne, spalinowe i akcesoria
Himoto, VRX, HSP, Tornado Fuel, Rapicon, Merlin, GPX Extreme, Gens Ace, LRP, AKA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 15, 2012 6:27 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 27, 2011 10:07 am
Posty: 30
Odpowiedź już otrzymałem. Okazało się, że jest to miejsce na baterie w przypadku gdy nadajnik jest wykorzystywany w modelu spalinowym, coś ten nadajnik musi zasilać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 17, 2012 9:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 30, 2009 10:43 am
Posty: 135
Lokalizacja: Krasnystaw
w elektryku też można zasilić, jeżeli nie chcemy brać napięcia z regulatora ;)

_________________
Gimmik.pl - Hurtownia modelarska - Modele elektryczne, spalinowe i akcesoria
Himoto, VRX, HSP, Tornado Fuel, Rapicon, Merlin, GPX Extreme, Gens Ace, LRP, AKA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Teraz jest So cze 27, 2026 7:34 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL