Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 2:14 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 2:14 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: Pn lut 18, 2008 10:49 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 4:12 pm
Posty: 596
Lokalizacja: Lublin
Witam,

Ktoro servo lepiej poradzi sobie w truggy (jammin) pod katem zawodow?
Futaba ma 10kg to nie bedzie za malo?
A moze cos innego do 300zł w PL?

_________________
Pozdrawiam
RC TEAM SZCZECIN

Czerwony Samuraj


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 18, 2008 11:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 02, 2007 12:32 pm
Posty: 246
Lokalizacja: Dębica
Ostatno polecam DS 1015 oj kopie nieźle goście się wykazali !!!!!!
mam w Revie i baggusie to malo zwrotnic niepourywa :lol:

_________________
Junior Tornado Team Rzeszów
Mam Traxxas Revo tylko 8szt.
1. Vantage REVO TRX 3,3
2. REVO PLATINUM EDITION itp
Matrix x3 PRO Axe Cobra***
Thunder Tiger EB4 S3 PRO i inne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 19, 2008 8:44 am 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 18, 2005 8:17 pm
Posty: 1764
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
A czy to serwo będzie grało z aparaturą FM, pracującą w trybie PPM ? Bo gdzieś mi się obiło o uszy że cyfrowe serwa w PPM nie bardzo chcą pracować.

I jeszcze jedno - nie słychać o przypadkach spalenia? Bo też słyszałem zę cyfrowe serwa na ogół na skręcie często się palą,

_________________
Pozdrawiam Michał Sękal
Wspierany przez N.T.H. Usługi leśne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 19, 2008 11:10 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 08, 2003 7:43 pm
Posty: 798
Lokalizacja: ZG
Ta futaba ma silnik brushless, nie wiem czy ktos w polsce takową posiada.
Ja mam erg-vb, nie narzekam, na razie wszystko okej, chociaz jak bym teraz miał kupic jakies serwo to bylo by to polecane przez Piotrka.

_________________
Team Associated Polska, RC8B
GS CL-1, Kyosho LAZER ZX-5 KIT << SPRZEDAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 19, 2008 2:40 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 4:12 pm
Posty: 596
Lokalizacja: Lublin
Piotrek Zawierucha napisał(a):
Ostatno polecam DS 1015 oj kopie nieźle goście się wykazali !!!!!!
mam w Revie i baggusie to malo zwrotnic niepourywa

No servo jest ciekawe i w dobrej cenie , a jak jest z poborem pradu i ile juz masz na nich przejechane?

Mateusz Jura napisał(a):
Ta futaba ma silnik brushless, nie wiem czy ktos w polsce takową posiada.
Ja mam erg-vb, nie narzekam, na razie wszystko okej, chociaz jak bym teraz miał kupic jakies serwo to bylo by to polecane przez Piotrka.


Moj znajomy tez w jammine truggy ma futaba ale ta drozsza za 450zł to dziala jak bajka :wink:

_________________
Pozdrawiam
RC TEAM SZCZECIN

Czerwony Samuraj


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest So cze 27, 2026 2:14 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL