Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 2:14 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 2:14 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor
PostNapisane: Cz lut 07, 2008 12:02 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 17, 2008 2:51 pm
Posty: 24
Lokalizacja: Unisław(koło Bydgoszczy)
Witam!
Po dzisiejszej jeździe zauważyłem że model nie skręca przyczyną może być napewno to : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e0f ... 578c4.html
Właściwie nie wiem co to.Jakbym wiedział jak to się nazywa to może bym to zdobył.Jak możecie podajcie link do strony gdzie można tą część kupić.
Proszę o POMOC!

_________________
GG:3365146
HB LIGHTING GT
RC PICS http://www.rcpics.net/member/Speedman56
URL=http://dziecineo.prv.pl]Obrazek[/URL]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 07, 2008 12:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
serwosaver

a nie masz instrukcji żeby spojrzeć i nr spisać?

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Ostatnio edytowano Cz lut 07, 2008 12:18 pm przez Tomasz Ostrowski, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 07, 2008 12:12 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 17, 2008 2:51 pm
Posty: 24
Lokalizacja: Unisław(koło Bydgoszczy)
Patrzyłem i nie było zbytnio.
THX za pomoc .
Chociaż bo obejżeniu to chyba nie to.Chodiz o to co pękło.Sory to jendnak to.

_________________
GG:3365146
HB LIGHTING GT
RC PICS http://www.rcpics.net/member/Speedman56
URL=http://dziecineo.prv.pl]Obrazek[/URL]


Ostatnio edytowano Cz lut 07, 2008 12:36 pm przez Michał Żmuda, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 07, 2008 12:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
instrukcja, str. 9, część C8212

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 07, 2008 12:35 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 17, 2008 2:51 pm
Posty: 24
Lokalizacja: Unisław(koło Bydgoszczy)
Kurcze szkoda tylko że tego nigdzie nie ma...Dzwoniłem do hpi i mówią że pod koniec lutego..

_________________
GG:3365146
HB LIGHTING GT
RC PICS http://www.rcpics.net/member/Speedman56
URL=http://dziecineo.prv.pl]Obrazek[/URL]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 07, 2008 2:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
spróbuj skleić z obu stron blaszką i ew jesszcze wtop druty łączące, czasem na jakiś czas pomaga.

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 07, 2008 4:04 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 17, 2008 2:51 pm
Posty: 24
Lokalizacja: Unisław(koło Bydgoszczy)
Okej spróbuje.

_________________
GG:3365146
HB LIGHTING GT
RC PICS http://www.rcpics.net/member/Speedman56
URL=http://dziecineo.prv.pl]Obrazek[/URL]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 07, 2008 4:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
Tylko najpierw zmatuj pilnikiem lub papierem jak najwieksza powierzchnie, potem spor kleju na nia i na blaszki,scisnac i zostawic na dluugo. Potem ew z zewnatrz owinąc jeszcze opaskami albo czyms innym. Tylko klej jakis dobry, ew masa klejąca pattex repair express extra strong, jak mam unfale czesci nie do dostania to tak sie ratuje :)

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 10, 2008 8:46 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 17, 2008 2:51 pm
Posty: 24
Lokalizacja: Unisław(koło Bydgoszczy)
Udało się.Wlutowałem gwoździki(bez łepków) i zakleiłem plastikiem aby się trzymało.Chyba wystarczy dokońca lutego.Tyle że tera rozwaliła mi się szarpanka...

_________________
GG:3365146
HB LIGHTING GT
RC PICS http://www.rcpics.net/member/Speedman56
URL=http://dziecineo.prv.pl]Obrazek[/URL]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 10, 2008 8:54 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
git ze sie udalo. A generalnie jak nie urok to... ;)

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 12, 2008 8:50 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 17, 2008 2:51 pm
Posty: 24
Lokalizacja: Unisław(koło Bydgoszczy)
;)

_________________
GG:3365146
HB LIGHTING GT
RC PICS http://www.rcpics.net/member/Speedman56
URL=http://dziecineo.prv.pl]Obrazek[/URL]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Teraz jest So cze 27, 2026 2:14 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL