Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 2:14 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 2:14 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor
PostNapisane: N mar 26, 2006 2:52 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sty 23, 2006 1:36 pm
Posty: 82
Lokalizacja: Szczecin
Jaka firma produkuje nadajniki dla HPI :? ?Tym samym chcę się dowiedzieć, jaki odbiornik będzie do niej pasować.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 26, 2006 4:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 15, 2005 7:00 pm
Posty: 750
Lokalizacja: Warszawa
Każdy odbiornik na takiej samej częstotliwości powinien pasować


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 26, 2006 4:29 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sty 23, 2006 1:36 pm
Posty: 82
Lokalizacja: Szczecin
A takie cos http://www.allegro.pl/item94461006_odbi ... 27mhz.html
???


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 26, 2006 6:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 1:23 pm
Posty: 252
Lokalizacja: Warszawa ; Samochody :Traxxas E-MAXX , HPI Savage SS 4,6 , HPI Hellfire, Xray m18
Ja mam RF-1 HPI do sprzedania dwukanalowy

_________________
Wpadnij na moja strone :
http://www.jasiek.plywanie.net
Zobacz moje aukcje :
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1735509

SPRZEDAM SAVAGE 4,6SS za 1000pln


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 26, 2006 7:20 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sty 23, 2006 1:36 pm
Posty: 82
Lokalizacja: Szczecin
Moglbym kupic, ale interesuje mnie byle jaki dwukanalowy odbiornik ktory dzialalby z ta aparatura. Do ok. 40zl. Jasiek, napisz mi na PM ile chcesz za ten odbiornik. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 26, 2006 7:56 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 16, 2005 8:27 pm
Posty: 200
Lokalizacja: Warszawa
Ja mam odbiornik na sprzedaż jak coś to pisz do mnie na PM

_________________
Tworzy się... już niedługo ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 14, 2006 9:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 03, 2005 8:55 pm
Posty: 106
Lokalizacja: LUBLIN
do hpi produkuje futaba ale jesli nie masz wsteka to kazdy dwu kanalowy bedzie pasil 27 MHz i gniazdami typu hitec

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 14, 2006 10:06 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 16, 2005 1:38 pm
Posty: 487
Lokalizacja: Warszawa
kwarce nie wspolpracuja z kazdym odbiornikiem i aparatura, np. Sanwy z Futaba tak wiec kupujac odbiornik sprawdz czy beda dzialaly w nim kwarce ktore pasuja do twojej aparatury.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 29, 2006 10:06 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 20, 2006 8:38 pm
Posty: 41
Lokalizacja: Poznan
tak troche z innej beczki;
kupuje wlasnie model Tamiya TT01 - nie bedzie w nim aparatury - i tutaj jest pytanie - czy bedzie fizycznie pasowac do tego modelu receiver hpi rf-2 - bo taki mam :) - czyli czy bedzie na niego miejsce
I pytanie zwiazane - musze dokupic kwarce do aparatury hpi (drugi zestaw) i pytanie brzmi czy musza to byc oryginalne czy ta aparatura lubi "uniwersalne" ; pytam bo spotkalem sie z opinia , ze aparatura tf-4 (i receiver rf-2) - sprzet AM - w jakis sposob moze sie nie lubic z kwarcem nieoryginalnym

rgds
Marcin

_________________
Savage 25 (4.6) + Tamiya TA04S


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 29, 2006 11:29 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 28, 2005 7:16 pm
Posty: 471
Lokalizacja: Białystok
Obecnie mam 2 aparatury na 27Mhz AM HPI TF-4 i Traxxas TQ-3 hpi działa z kwarcami hiteca, futaby, yeah racing i traxxasa za to traxxas nie działał mi z kwarcami hpi i yeah racing

Jak dotąd nie spotkałem sie z kwacami ktore by nie działały z aparaturami HPI

_________________
Asso RC18T FT mamba 8000 -102kmh
Tamiya TA-02 NOVAK ss5800 -52kmh
Toyota Celica Gr.B (1989)
Traxxas E-MAXX- Feigao 10L MM
Losi 8ight T - Rx8 1900kv


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 30, 2006 8:19 am 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 20, 2006 8:38 pm
Posty: 41
Lokalizacja: Poznan
dzieki za odpowiedz!!



Jeszcze tylko chcialbym wiedziec czy ten receiver rf-2 mozna umiescic bezkolizyjnie na podwoziu tt01???

bo czekam z zakupem auta tak naprawde ... :)

rgds
Marcin

_________________
Savage 25 (4.6) + Tamiya TA04S


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 30, 2006 11:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 28, 2005 7:16 pm
Posty: 471
Lokalizacja: Białystok
jak najbardziej zmiesci sie w TT-01

_________________
Asso RC18T FT mamba 8000 -102kmh
Tamiya TA-02 NOVAK ss5800 -52kmh
Toyota Celica Gr.B (1989)
Traxxas E-MAXX- Feigao 10L MM
Losi 8ight T - Rx8 1900kv


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Teraz jest So cze 27, 2026 2:14 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL