Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 8:23 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 8:23 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor
PostNapisane: Pn lis 27, 2006 11:43 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 01, 2006 11:22 am
Posty: 3
Lokalizacja: Kraków
Mam taki problem z tą aparaturą jest ona wraz z modelem Nitro 3 evo. Po około 20 metrach model wyrywa sie z pod kontroli i dodaje samoistnie gazu na full i skręca
Screen Pistoletu:
http://www.hpieurope.com/piw.php?lang=en&partNo=80552


/EDIT Teraz jest jeszcze gorzej autko po zapaleniu pluje paliwem jak glupie nie widac wogole spalin a nadodatek po dodaniu gazu nie chce ruszyc i go dławi, gdy wyciągam grzałke do swiecy to go dusi a nieraz gasnie pomocy mam ten model dopiero od piatku :( :( :cry: :cry:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 28, 2006 11:13 am 
Offline

Dołączył(a): So lis 26, 2005 6:56 pm
Posty: 3859
Lokalizacja: Warszawa
Zasilanie w odbiorniku i nadajniku sprawdzone?

_________________
Pozdrawiam Serdecznie,

Robert


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lis 28, 2006 4:27 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lut 23, 2005 12:44 am
Posty: 663
Lokalizacja: Warszawa
DjDrone napisał(a):
Mam taki problem z tą aparaturą jest ona wraz z modelem Nitro 3 evo. Po około 20 metrach model wyrywa sie z pod kontroli i dodaje samoistnie gazu na full i skręca
Screen Pistoletu:
http://www.hpieurope.com/piw.php?lang=en&partNo=80552


/EDIT Teraz jest jeszcze gorzej autko po zapaleniu pluje paliwem jak glupie nie widac wogole spalin a nadodatek po dodaniu gazu nie chce ruszyc i go dławi, gdy wyciągam grzałke do swiecy to go dusi a nieraz gasnie pomocy mam ten model dopiero od piatku :( :( :cry: :cry:


Witam,

Sugeruje sprawdzic zasieg bez pracujacego silnika.
Jesli zasiegu nie bedzie to moje podejzenie pada na odbiornik a konkretnie filtr posredniej czestotliwosci ktory sie rozpadl od drgan.
Oczywiscie zakladam ze to co napisal KiT zostalo sprawdzone.

Pozdrawiam,

Marek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 28, 2006 8:59 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 8:03 pm
Posty: 753
Lokalizacja: Warszawa
W odbiorniku po silniejszym uderzeniu może też polecieć kwarc

_________________
Pozrawiam,
Zbigniew Bigaj


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 28, 2006 9:51 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 01, 2006 11:22 am
Posty: 3
Lokalizacja: Kraków
Już wszystko jasne wczoraj zanioslem do serwisu i okazalo się ze odbiornik padł :? a co gorsza dlatego tak plul paliwem bo stracil kompresje **** mam go dopiero od piatku i juz rozwalony silnik jakie to chamskie szczęscie :cry: :cry: :cry:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 29, 2006 10:10 am 
Offline

Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 7:57 pm
Posty: 918
Lokalizacja: Wrocław
DjDrone napisał(a):
Już wszystko jasne wczoraj zanioslem do serwisu i okazalo się ze odbiornik padł :?

To jest zrozumiałe, wiadomo mogło się zepsuć, nawet bez wyraźnej przyczyny,
Cytuj:
a co gorsza dlatego tak plul paliwem bo stracil kompresje ****

Tego nie mogę jednak zrozumieć. Czy ktoś znający się bardziej na silnikach mógłby wytłumaczyć związek pomiędzy "pluciem paliwem" a brakiem kompresji? Albo coś zostało źle opisane
Cytuj:
Teraz jest jeszcze gorzej autko po zapaleniu pluje paliwem...

albo ja czegoś nie rozumiem.

_________________
Pozdrawiam. Mariusz "Bonawentura"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 29, 2006 10:26 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 10:11 am
Posty: 2778
Lokalizacja: Pabianice
Gdyby stracił kompresję to nie zapaliłby. Skoro pluje paliwem to pewnie łożysko wału uległo uszkodzeniu. Gdzie pluje tym paliwem ? W okolicy koła zamachowego ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 29, 2006 12:06 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
DjDrone napisał(a):
Już wszystko jasne wczoraj zanioslem do serwisu i okazalo się ze odbiornik padł :? a co gorsza dlatego tak plul paliwem bo stracil kompresje **** mam go dopiero od piatku i juz rozwalony silnik jakie to chamskie szczęscie :cry: :cry: :cry:


a jak go docierałeś?

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Teraz jest So cze 27, 2026 8:23 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL