Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 10:31 am

Teraz jest So cze 27, 2026 10:31 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Jakiej używasz tx i tr
27MHz - kwace 20%  20%  [ 9 ]
75 MHz - kwarce 5%  5%  [ 2 ]
Spectrum 43%  43%  [ 19 ]
Synteza 32%  32%  [ 14 ]
Liczba głosów : 44
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 01, 2006 10:57 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 09, 2005 10:06 am
Posty: 897
Lokalizacja: Opole
Postawiłem na system DSM wypracowany przez Nomadio, firmę specjalizująca się głównie w rozwiązaniach telemetrycznych dla NASA.
Mam najbrzydszą aparaturę na świecie (w opinii wielu "oglądaczy"), ale jej wersja nie ma błędów Spektrum czy Futaby - przede wszystkim nie jest wrażliwa na jakąkolwiek wykładzinę czy hopki na niej lub na asfalcie.
W moim przekonaniu synteza to tylko półśrodek - nawet przy tym rozwiązaniu zdarzają się zakłócenia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 02, 2006 10:56 am 
Offline

Dołączył(a): Cz lut 10, 2005 9:02 am
Posty: 624
Lokalizacja: Płock,
Jan Matukin napisał(a):
Postawiłem na system DSM wypracowany przez Nomadio, firmę specjalizująca się głównie w rozwiązaniach telemetrycznych dla NASA.
Mam najbrzydszą aparaturę na świecie (w opinii wielu "oglądaczy"), ale jej wersja nie ma błędów Spektrum czy Futaby - przede wszystkim nie jest wrażliwa na jakąkolwiek wykładzinę czy hopki na niej lub na asfalcie.
W moim przekonaniu synteza to tylko półśrodek - nawet przy tym rozwiązaniu zdarzają się zakłócenia.


Panie JAnku ale chyba w SPECTRUM PRO, (przezroczysta obudowa) zakłócenia zostały wyeliminowane. Co prawda jeździłem tylko na jednych zawodach ale nic się nie wyłączało.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 03, 2006 9:11 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 09, 2005 10:06 am
Posty: 897
Lokalizacja: Opole
Arkadiusz Flejszer napisał(a):
...w SPECTRUM PRO, (przezroczysta obudowa) zakłócenia zostały wyeliminowane. Co prawda jeździłem tylko na jednych zawodach ale nic się nie wyłączało.

Możliwe - odniosłem się jednak do tego, co zaobserwowalem na torach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 03, 2006 10:54 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 10:11 pm
Posty: 1406
Lokalizacja: Warszawa
Mam spectrum pro i miałęm zakłucenia na hali w łodzi


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest So cze 27, 2026 10:31 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL