Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:38 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:38 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
PostNapisane: Cz lip 07, 2011 6:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 27, 2009 5:08 pm
Posty: 1506
Kolejny z "wielkich" :)
Tylko tu musisz pamietać, że carbonowe wiezyczki amortyzatorów nie lubią za bardzo dachowań. Obniżają wagę modelu, co dla zawodników jest istotne, ale jak sie przejadą po asfalcie to może byc z nimi krucho :)

_________________
były spaliny, były konwersje, były tragusy, były bagusy, teraz nie ma nic. No może młody czymś pojeździ ;)
Pozdrawiam, Marek Kiełbusiewicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 07, 2011 6:34 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 25, 2010 5:55 pm
Posty: 250
powiem tobie ż młodego już przeszło z jazdą po parku i parkingach , WYRÓSŁ hihih
powiedział że szkoda modelu
i co teraz ?hmmm

_________________
slash ultimate
team losi XXL
FG BAJA 4WD
B-44.1 tekin
RC 8.2E tekin
KO PROPO EX 1 KIY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 07, 2011 6:42 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 27, 2009 5:08 pm
Posty: 1506
sebaluba1 napisał(a):
powiem tobie ż młodego już przeszło z jazdą po parku i parkingach

i b.dobrze :D
sebaluba1 napisał(a):
szkoda modelu

prawda
tu masz galerię Wojtka Rzepeckiego, miałem przyjemność się z nim ścigać na zawodach, a raczej być dublowanym :)
https://picasaweb.google.com/1036087819 ... /Xray808e# możesz pooglądać Xray'a
Modele tego pokroju to zupełnie inna bajka, niz jakikolwiek RTR. Jesli masz fundusze, to nie kupuj RTRa

_________________
były spaliny, były konwersje, były tragusy, były bagusy, teraz nie ma nic. No może młody czymś pojeździ ;)
Pozdrawiam, Marek Kiełbusiewicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 07, 2011 6:53 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 25, 2010 5:55 pm
Posty: 250
ech tam kasa kasa to rzecz nabyta :lol:
chodzi o dobrą zabawę, a co do silnika to mamba 2200
a model ?hhhhhhmmmmm
mam u nas w sklepach
HB-D8 Kit w zarąbistej cenie
XRAY

kyosho


co z tych byś wybrał ?

_________________
slash ultimate
team losi XXL
FG BAJA 4WD
B-44.1 tekin
RC 8.2E tekin
KO PROPO EX 1 KIY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 07, 2011 7:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 27, 2009 5:08 pm
Posty: 1506
Hyper 9e
a powaznie, wybierałbym między Xray, a Kyosho MP9e
Mają ta przewagę nad HB, że są to fabryczne konstrukcje przygotowane pod elektro, więc odpada robienie konwersji. Jednym wychodzą one lepeij, innym gorzej :)
Jako, że bardziej przemawiają do mnie wiezyczki amortyzatorów Alu CNC, to brałbym Kyosho.

_________________
były spaliny, były konwersje, były tragusy, były bagusy, teraz nie ma nic. No może młody czymś pojeździ ;)
Pozdrawiam, Marek Kiełbusiewicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 07, 2011 7:37 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 25, 2010 5:55 pm
Posty: 250
ok i do mnie przemawia kyoscho bo mam sklep pod nosem
poszukam jeszcze dziś team associate czy brać kyoscho ?
a co sądzisz o silniku
czy może jest coś lepszego jeszcze? :twisted: mocy przybywaj hihi


a dlaczego piszesz że kit jest bardziej bra od rtr ?

_________________
slash ultimate
team losi XXL
FG BAJA 4WD
B-44.1 tekin
RC 8.2E tekin
KO PROPO EX 1 KIY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 07, 2011 8:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 27, 2009 5:08 pm
Posty: 1506
a jak myslisz dlaczego RTR kosztuje 350 euro, a zawodniczy KIT bez calej elektroniki 600?
Zawodnik nie będzie jeżdził model w którym wyginaja sie wiezyczki amortyzatorów i podłoga. Nie będzie chciał jeżdzić modelem złożonym na e-clipach, bo nie chce starcic wahacza albo zwrotnicy podczas finału. W zawodniczych podwoziach wiekszośc części aluminiowych jest wykonana ze stopu 7075, czyli najtwardszego. Do tego wszystko jest wycinane metodą CNC. Mamba to b.dobry napęd i dośc popularny, ale Tekin to zdecydowanie najlepszy i najpopularnieszy napęd wśród zawodników na świecie.
2200kv w buggy przy zasilaniu 4S będzie bardzo rozsądne.
Zreszta na rynku jest teraz spora konkurencja w napędach: Tekin, Mamba, Xerun, Losi, LRP, Robitronic ... jest tego troche :)

Wydaje mi się, że MP9e to nowsza konstrukcja w stosunku do ASSO, w ASSO masz też wszystkie śruby calowe o ile mi wiadomo.

_________________
były spaliny, były konwersje, były tragusy, były bagusy, teraz nie ma nic. No może młody czymś pojeździ ;)
Pozdrawiam, Marek Kiełbusiewicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 07, 2011 10:18 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 25, 2010 5:55 pm
Posty: 250
więc zajebiste dzieki za tak wyczerpujące odpowiedzi
to wezmę kyosho w dodatku mam sklep pod nosem
a co do silnika to nie mamba tylko jaki?
ciekawe czy będzie dostępny? :wink: :!: :?:

_________________
slash ultimate
team losi XXL
FG BAJA 4WD
B-44.1 tekin
RC 8.2E tekin
KO PROPO EX 1 KIY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 07, 2011 10:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 27, 2009 5:08 pm
Posty: 1506
Jeśli miałbyś możliwośc kupna zestawu Tekin RX8, to bierz. Do tego silnik Tekin T8 2200kv, myśle, że będzie OK

Jesli nie, to bierz Mambe.
Zresztą Losi Xcelorin to tez fajne regulatory.
no i Xerun, to tez fajny regulator :)

_________________
były spaliny, były konwersje, były tragusy, były bagusy, teraz nie ma nic. No może młody czymś pojeździ ;)
Pozdrawiam, Marek Kiełbusiewicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 07, 2011 10:48 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 25, 2010 5:55 pm
Posty: 250
TZN tak mamba teraz jest w promocji za 2tysia koron czyli na polskie jakieś 1 tys zł
czyli wydaje mi się że to dobra cena naprawdę
ale popatrzę na silniki te co mi napisałeś

ps i znowu zonę będę okłamywał że kosztował 3 tysia hihihihihihi
a tak naprawdę to tak tylko mówimy że dla dziecka a prawda jest zupełnie inna :lol: :lol: :lol: :lol:


to co brać zajebiste kyosho

_________________
slash ultimate
team losi XXL
FG BAJA 4WD
B-44.1 tekin
RC 8.2E tekin
KO PROPO EX 1 KIY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 07, 2011 10:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 27, 2009 5:08 pm
Posty: 1506
mogę Ci tylko podpowiadać co ja bym brał, chociaż ja i tak bym sciągał ze stanów Hypera :)

_________________
były spaliny, były konwersje, były tragusy, były bagusy, teraz nie ma nic. No może młody czymś pojeździ ;)
Pozdrawiam, Marek Kiełbusiewicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 07, 2011 10:57 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 25, 2010 5:55 pm
Posty: 250
ok tylko widzisz a co z częściami ,potem zamawiać i czekać 2 tygodnie
to jest ta lipa
a co do losiego to masz kąkretnie jaki silnik z reglem??

_________________
slash ultimate
team losi XXL
FG BAJA 4WD
B-44.1 tekin
RC 8.2E tekin
KO PROPO EX 1 KIY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 07, 2011 11:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 27, 2009 5:08 pm
Posty: 1506
coś takiego:
http://losi.com/Products/Features.aspx?ProdID=LOSB9558

_________________
były spaliny, były konwersje, były tragusy, były bagusy, teraz nie ma nic. No może młody czymś pojeździ ;)
Pozdrawiam, Marek Kiełbusiewicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 07, 2011 11:12 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 25, 2010 5:55 pm
Posty: 250
ALE MAMBA MA 6s a losi tylko 5 s

_________________
slash ultimate
team losi XXL
FG BAJA 4WD
B-44.1 tekin
RC 8.2E tekin
KO PROPO EX 1 KIY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 07, 2011 11:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 27, 2009 5:08 pm
Posty: 1506
Bo w większości przypadków zawodnicy i tak stosują napięcia 4S silnikach rzędu 2200-2300kv. Przy 6S model staje się bardzo szybki i w praktyce nie wykorzystuje się takich prędkosci na torze.
Zreszta, każdy jeździ na czym chce, ja akurat nie widzę takiej potrzeby. Do tego model byłby już mega cieżki.

_________________
były spaliny, były konwersje, były tragusy, były bagusy, teraz nie ma nic. No może młody czymś pojeździ ;)
Pozdrawiam, Marek Kiełbusiewicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:38 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL