Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So maja 18, 2024 10:16 am

Teraz jest So maja 18, 2024 10:16 am




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor
PostNapisane: Pn sie 26, 2013 6:00 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt wrz 07, 2010 11:24 pm
Posty: 1
Serdecznie zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Polskiej Federacji Modelarstwa Kołowego do Warszawy, gdzie każdy będzie mógł się zmierzyć w klasie modiefied z aktualnym mistrzem Europy w kategorii juniorów. W historii naszych zawodów nie mieliśmy jeszcze takiej atrakcji, żeby wśród uczestników gościć zawodnika, który zdobył tak wysoki tytuł. Chętnych do wzięcia udziału w zawodach zapraszamy do zapoznania się ze startującymi klasami, przepisy znajdują się na wyżej wymienionej stronie, zaś rejestracja jest otwarta dla klas OnRoad oraz OffRoad na portalu MyRcm: http://www.myrcm.ch . Panowie podnośmy poziom naszych zawodów i dorównujmy do najlepszych. Z pozdrowieniami Niko


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 26, 2013 6:16 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Przedmówca zapomniał podać stronę na ,której znajdują się wszystkie informacje: http://www.zawody-rc.pl/portal/modelerc/6
Wobec ostatnio ujawnionych faktów nadarza się okazja wystartowania w Mistrzostwach Polski nie obciążonych niejasnymi działaniami.
Może wkrótce się okazać,że tytuły zdobyte pod patronatem LOK będą wstydliwe.
Pominąwszy fakt ,że tor w Pacanowie nie daje satysfakcji zawodnikom elektryków, to jeszcze "zapewniają" niski poziom sportowy
Jak zwykle kusi mnie fraszka:
Konfidenci w Pacanowie,
a uczciwi na Bemowie...

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Ostatnio edytowano Pn sie 26, 2013 7:39 pm przez Zaremba Lesław, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 26, 2013 7:10 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 01, 2009 12:10 pm
Posty: 490
Komunikat o MP na 5 dni przed zawodami??? Żarty sobie z ludzi robicie???

_________________
Grzegorz Ogonowski
Team Yokomo Polska


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 26, 2013 7:19 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Niestety wcześniej nie było wiadomo jak grubymi nićmi jest szyta intryga Bernadego...

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 26, 2013 7:24 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 7:03 pm
Posty: 424
Lokalizacja: Tarnów
Szkoda że tak późno powiedziane i szkoda, że w terminie Pacanowa...

_________________
Tarnowski Klub Modelarstwa Samochodowego

Mammoth Racing Concepts - www.mammothrc.pl

lukasz7-92@tlen.pl
kom 607534977


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 27, 2013 12:36 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2007 5:27 pm
Posty: 1338
Lokalizacja: Raszyn, koło Wawy ;-)
Nie to żebym JA się przy....ł.

Działania firmy spod znaku OSM/ATA są trochę żenujące ;)

Lista drajwerów: "http://www.myrcm.ch/myrcm/main?lType=rList&pLa=en&sField=SectionCode&hId[1]=bkg&dLt=reg&dId[E]=12407&tType=classic&sOrder=desc&pId[E]=8"

Jak pamiętam na początku było trochę więcej modifiedów (jeszcze sprzed zmiany nazwy imprezy) następnie u tego 'podłego' Bernardego w Pacanowie grupa modified urosła za sprawą
przeniesienia chętnych z Bemowa ;) i pyk ;) 26go sierpnia zmieniamy nazwę imprezy i kusimy chgw czym na 1 dzień ;)

Już kiedyś wałkowano na tym forum, że ludzie wybierać będą imprezy gdzie im wygodniej ;) i lepiej.

Więc Panowie od tej waszej Federacji znów wam prawie wyszło ;) z tymi zmianami nazw imprez itp.


A swoją drogą, Panie Lesławie skąd ta pewność, że tor w Pacanowie nie daje satysfakcji itp, a skąd ty masz takie informacje?
Mi ten tor dał więcej radochy niż Bemowo ;)

Co do poziomu sportowego, 11 zawodników zapisanych w Pacanowie, a 3 w Warszawie.
Z całym szacunkiem dla Mistrza Juniora śmiem twierdzić, że poziom tutaj będzie wyższy chociażby z racji większej ilości zawodników.
No chyba, że proporcje się zmienią ale i tak nie będę miał żalu ;)

I jeszcze tak, z całym szacunkiem dla ludzi związanych z 'Federacją', jak to jest z terminami? Taka mała dygresja.
Eurocuptamiya w tej samej dacie co 1 eliminacja PMScośtam we Wrocławiu? Tak się dogadaliście, żeby zrobić 2 duże imprezy w tej samej dacie ...

Więc teraz jak ktoś mi powie poraz kolejny, że Obywatel Niko ma szczere intencje? To się uśmieję. Do łez.
Szczere intencje aby to wszystko rozp....ć w pył robiąc imprezy kiedy Jemu co pasuje.

Niech każdy robi co uważa za stosowne.

Dla mnie zmiana rangi imprezy z lokalnej 1dniówki na 1 dniowie mistrzostwa o cośtam ... 5 dni przed ... ŻENUŁA i całe szczęście ja już nie jeżdżę w tej klasie :D :D

Pozdrawiam

abram


ps: TAK TO JEST SPECJALNIE PODJUDZAJĄCY POST :D bo tak miło się taplać w tym naszym bagnie :D

_________________
Tylko krowa nie zmienia zdania!
Kalendarz zawodów różnych: http://abram.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 27, 2013 6:25 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Michał Abramowicz napisał(a):
...
A swoją drogą, Panie Lesławie skąd ta pewność, że tor w Pacanowie nie daje satysfakcji itp, a skąd ty masz takie informacje?
Mi ten tor dał więcej radochy niż Bemowo ;)

Co do poziomu sportowego, 11 zawodników zapisanych w Pacanowie, a 3 w Warszawie. ...

Panie inż.Abramowicz na pewno dla Pana tor w Pacanowie jest fajny bo prosty ,szeroki i nie wymagający.
Tor był projektowany pod modele spalinowe i dla nich jest fajny.Wiem to też z autopsji bo byłem w Pacanowie.
Tory dla elektryków mają całkowicie inną charakterystykę.
Co do poziomu w klasie Modi to jest zniewalający wystarczy popatrzeć na ranking.
Ponieważ z LOK okazało się,że jest to ściema,Mistrzostwa Polski może każdy zrobić.
Ps.Michał nie zapomni zapłacić swojemu pupilowi Bernademu haraczu w postaci opłaty za licencję, bo na razie jesteś nielegalnie sklasyfikowany w IC-10.
Może zapłać podwójnie to podwoi twoją radochę z jazdy w Pacanowie.
PS.Bis. Nie ma obowiązku startów,ale będzie okazja zostać Mistrzem Polski na Bemowie lub Mistrzem opłaty za licencję...

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 27, 2013 9:59 am 
Offline

Dołączył(a): Wt kwi 10, 2007 5:49 pm
Posty: 443
Lokalizacja: Poznań
Ja dodam od siebie tylko jedno słowo SZKODA. Do Warszawy chciałem się wybrać ale ochota mi odeszła, żeby jechać na trening 300km.
Życzę udanej jazdy zarówno osobą które jadą do Pacanowa i Warszawy. Pozdrawiam

_________________
Pozdrawiam
Marcin Grygiel
YOKOMO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 27, 2013 10:22 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2007 5:27 pm
Posty: 1338
Lokalizacja: Raszyn, koło Wawy ;-)
Zaremba Lesław napisał(a):
Michał Abramowicz napisał(a):
...
A swoją drogą, Panie Lesławie skąd ta pewność, że tor w Pacanowie nie daje satysfakcji itp, a skąd ty masz takie informacje?
Mi ten tor dał więcej radochy niż Bemowo ;)

Co do poziomu sportowego, 11 zawodników zapisanych w Pacanowie, a 3 w Warszawie. ...

Panie inż.Abramowicz na pewno dla Pana tor w Pacanowie jest fajny bo prosty ,szeroki i nie wymagający.
Tor był projektowany pod modele spalinowe i dla nich jest fajny.Wiem to też z autopsji bo byłem w Pacanowie.
Tory dla elektryków mają całkowicie inną charakterystykę.


Towarzyszu Lesławie, być może masz rację ale w tym roku ja już nie jeżdżę modifiedem (i raczej długo nie wrócę do tej klasy), jadę tam dla spalin.

Co do Waszej autopsji to zadam dość lamerskie pytanie, a jeździłeś Pan po tym torze osobiście czy tylko z opowiadań wiecie, że ten tor jest taki
lamusiarski dla elektryków? Nasłuchałeś się bzdur i powtarzasz Pan...
Tor jest tak samo wymagający jak Bemowo, inne tylko wymagania. Zacznij jeździć osobiście to zobaczysz jak to jest mieć szybki wóz i go ogarnąć na otwartym
torze, a jak to jest mieć wolniejszy i ogarniać go na Bemowie.

Wszędzie jest fajnie, zależy czego się oczekuje, ale wybacz, nie mogę z Tobą prowadzić dyskusji ponieważ NIE JEŹDZISZ więc nie wiesz jak to jest.
(ten sam paradoks, jak się ktoś o czymś wypowiada a nigdy tego nie robił ;) )

Ja mam odmienne zdanie, tor jest super dla elektryków, można gdzieś się rozpędzić i zobaczyć czy jest fajnie. Nic tak nie daje adrenaliny jak jazda szybkim i cięcie w lewo z prostej
w Pac ;) czy modified czy spalina czy E10 ;)

Cytuj:
Co do poziomu w klasie Modi to jest zniewalający wystarczy popatrzeć na ranking.
Ponieważ z LOK okazało się,że jest to ściema,Mistrzostwa Polski może każdy zrobić.
.


Moim zdaniem poziom rywalizacji gwarantuje obsada (ilość + jakość (być może JAKOŚĆ na Bemowie dzięki Mistrzowi Juniorowi będzie super, ale jeszcze brakuje ilości
do rywalizacji)), przygotowanie toru (do tej poru jak byłem w Pac nie mam zastrzeżeń).
A ranking? Jak Tobie Towarzyszu zależy na rankingu to se jeździj na rankingi i się paś orderami pucharami czy co tam chcesz.

Dla mnie się liczy spotkanie z kolegami i trochę rywalizacji.

Ja straciłem ochotę jazdy na Bemowo i te imprezy ponieważ zawsze jest jakaś maniana, zmiany nazw, terminów hgw co jeszcze wymyślą z kołami itp.
Tylko pod swoich.

Na wykładzinie jak będzie E12 czy GT10 będę jeździć jak mi podpasuje termin.

Cytuj:
Ps.Michał nie zapomni zapłacić swojemu pupilowi Bernademu haraczu w postaci opłaty za licencję, bo na razie jesteś nielegalnie sklasyfikowany w IC-10.
Może zapłać podwójnie to podwoi twoją radochę z jazdy w Pacanowie.
PS.Bis. Nie ma obowiązku startów,ale będzie okazja zostać Mistrzem Polski na Bemowie lub Mistrzem opłaty za licencję...


Towarzyszu Lesławie, tak zapłaciłem. 40 pln dawno temu w tym roku na 1wszym Pacanowie, więcej wydaję na części i wódę niż na jakąś opłatę licencyjną.

Towarzyszu Lesławie, to masz szansę się zapisać do jakiejś klasy i NAREŚCIE będziesz Mistrzem Polski na Bemowie, dzięki temu może ciśnienie tobie zejdzie,
poznasz lepiej kolegów z Warszawy i okolic ;) napijesz się wódeczki z kolegami od Federacji, będziesz miał upragniony tytuł, już kiedyś to wałkowałeś z okazji jakiejś tam lokowskiej imprezy ;)
że mogłeś ale nie pojechałeś i nie masz pucharka, A TU MASZ SZANSE!!! NIE ZMARNUJ JEJ :)

A ja na co wydaję kasę to MOJA sprawa i za przeproszeniem nic tobie Towarzyszu Lesławie do tego ;)

Pozdrawiam,
Inż. Abramowicz

_________________
Tylko krowa nie zmienia zdania!
Kalendarz zawodów różnych: http://abram.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 27, 2013 10:28 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2007 5:27 pm
Posty: 1338
Lokalizacja: Raszyn, koło Wawy ;-)
A propo terminów.

Towarzyszu Lesławie, to jak to tak wyszło, że Wrocław i ten Eurotamija cośtam jest w tej samej dacie?

W ramach Fed się nie dogadaliście?

No co za lipa ... Nie wiem jaką ewentualnie imprezę wybrać, gdzie będzie ten super poziom i jakość ... I te tutuły warte każdych 'pieniendzy' ;)'

Pozdrawiam,
Inż. Abramowicz

_________________
Tylko krowa nie zmienia zdania!
Kalendarz zawodów różnych: http://abram.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 27, 2013 10:34 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2007 5:27 pm
Posty: 1338
Lokalizacja: Raszyn, koło Wawy ;-)
Jeszcze tak wsadzę mocniej kij w mrowisko.

Towarzysz Lesław, może mnie wytłumaczysz jedno... bo nie rozumiem, młodym a głupim.

No jak można tak ludzi traktować 5 dni przed zawodami ogłaszać MP?
Czuję się potraktowany jak baran, albo co gorsza, że jestem w stadzie baranów, które przylecą na 'imprezke' bo i tak 'nie ma' wyboru ...

Czyli podnosimi z dnia na dzień rangę, patrzymy co się dzieje, 'stado baranow' nie przyleciało jak muchy do g... i będzie można powiedzieć,
my są wspaniali, my chcemy dobrze, ale te ludzie to .... (wstaw se to co Marszałek Piłsudski powiedział o naszym Narodzie).

I tyle.

I raczej się nie doczekam odpowiedzi, gdyż rzadko kiedy Tow. Lesław odpowiada na prosto postawione pytania z sensem.

Pozdrawiam,
Inż. Abramowicz

_________________
Tylko krowa nie zmienia zdania!
Kalendarz zawodów różnych: http://abram.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 27, 2013 11:00 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Michał Abramowicz napisał(a):
A swoją drogą, Panie Lesławie skąd ta pewność, że tor w Pacanowie nie daje satysfakcji itp, a skąd ty masz takie informacje?
Mi ten tor dał więcej radochy niż Bemowo ;) .

Widziałem kilka torów zagranicznych osobiście ,ale i w internecie...
Michał Abramowicz napisał(a):
Towarzyszu Lesławie, być może masz rację ale w tym roku ja już nie jeżdżę modifiedem (i raczej długo nie wrócę do tej klasy), jadę tam dla spalin.

inż.Abramowicz zwracanie się do mnie per Towarzyszu to obelga...Czy mamy obrzucać się inwektywami?
Co do jazdy to zauważyłem,że dopasowujesz klasy do poziomu.Duże możliwości w Pacanowie miałbyś w klasie 540.
Michał Abramowicz napisał(a):
Moim zdaniem poziom rywalizacji gwarantuje obsada (ilość + jakość (być może JAKOŚĆ na Bemowie dzięki Mistrzowi Juniorowi będzie super, ale jeszcze brakuje ilości do rywalizacji)),.

Tak jeśli 30 % w Modi to zawodnicy startujący w klasach niższych,a punkty w rankingu zapewniła frekwencja...
Michał Abramowicz napisał(a):
...A ranking? Jak Tobie Towarzyszu zależy na rankingu to se jeździj na rankingi i się paś orderami pucharami czy co tam chcesz..

W Twoim przypadku rzeczywiście nie ma co liczyć na ranking...
Michał Abramowicz napisał(a):
.
Towarzyszu Lesławie, tak zapłaciłem. 40 pln dawno temu w tym roku na 1wszym Pacanowie, więcej wydaję na części i wódę niż na jakąś opłatę licencyjną.
.

Michał albo nauczyłeś się kłamać jak prawdziwy LOK-owiec albo przez wódę zapomniałeś zapłacić: http://www.rcauto.pl/licencje.html
Michał Abramowicz napisał(a):
Towarzyszu Lesławie, to masz szansę się zapisać do jakiejś klasy i NAREŚCIE będziesz Mistrzem Polski na Bemowie, dzięki temu może ciśnienie tobie zejdzie,

Inżynierze ktoś musi organizować,żeby jeżdzić mógł ktoś...
Na pierwsze zawody ,które Ty zorganizujesz zgłoszę się do dwóch klas.
Michał Abramowicz napisał(a):
A ja na co wydaję kasę to MOJA sprawa i za przeproszeniem nic tobie Towarzyszu Lesławie do tego ;) ,

Teraz cała Polska wie,że kasę wydajesz na wódę,bo wg wykazu,a jesteś na pierwszym miejscu ,na licencję nie wydałeś.Może płaciłeś P.Bernademu,a on pomyślał,że stawiasz wódę... :lol: :lol:

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 27, 2013 11:08 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Michał Abramowicz napisał(a):
Jeszcze tak wsadzę mocniej kij w mrowisko.
Towarzysz Lesław, może mnie wytłumaczysz jedno... bo nie rozumiem, młodym a głupim.
No jak można tak ludzi traktować 5 dni przed zawodami ogłaszać MP?
Czuję się potraktowany jak baran, albo co gorsza, że jestem w stadzie baranów, które przylecą na 'imprezke' bo i tak 'nie ma' wyboru ...
Czyli podnosimi z dnia na dzień rangę, patrzymy co się dzieje, 'stado baranow' nie przyleciało jak muchy do g... i będzie można powiedzieć,
my są wspaniali, my chcemy dobrze, ale te ludzie to .... (wstaw se to co Marszałek Piłsudski powiedział o naszym Narodzie).
I tyle.
I raczej się nie doczekam odpowiedzi, gdyż rzadko kiedy Tow. Lesław odpowiada na prosto postawione pytania z sensem.
Pozdrawiam,
Inż. Abramowicz

A czy nie czujesz się jak głupek inżynierku ,że zapłaciłeś (czysto teoretycznie ,bo fakty są inne) za licencję bezprawnie i że zostałeś oszukany na początku sezonu?
Przecież nikt Cię do niczego nie zmusza.Za chwilę będzie można organizować Mistrzostwa Polski w każdej wsi.Nawet w Raszynie.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 27, 2013 11:11 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2007 5:27 pm
Posty: 1338
Lokalizacja: Raszyn, koło Wawy ;-)
Towarzyszu Lesławie.

Za licencję zapłaciłem, dostałem naklejkę.

Niestety wódki z T.B. nie miałem okazji wypić, a z Tobą raczej już więcej nie wypiję ;)

Co do dopasowania klas, świadomie zostawiłem modified, świadomie staram się w ic10 coś osiągnąć (i to mnie kręci), E10 jest na próbę.

Zresztą, moja kasa, mój problem. Coraz więcej ludzi to zaczyna rozumieć.

Pozdrawiam,
Inż. Abramowicz

ps: nie odpowiedziałeś na pytania postawione wcześniej, więc uważam, że NIE MASZ co odpowiedzieć ;)

_________________
Tylko krowa nie zmienia zdania!
Kalendarz zawodów różnych: http://abram.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 27, 2013 11:14 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2007 5:27 pm
Posty: 1338
Lokalizacja: Raszyn, koło Wawy ;-)
Zaremba Lesław napisał(a):
Michał Abramowicz napisał(a):
Jeszcze tak wsadzę mocniej kij w mrowisko.
Towarzysz Lesław, może mnie wytłumaczysz jedno... bo nie rozumiem, młodym a głupim.
No jak można tak ludzi traktować 5 dni przed zawodami ogłaszać MP?
Czuję się potraktowany jak baran, albo co gorsza, że jestem w stadzie baranów, które przylecą na 'imprezke' bo i tak 'nie ma' wyboru ...
Czyli podnosimi z dnia na dzień rangę, patrzymy co się dzieje, 'stado baranow' nie przyleciało jak muchy do g... i będzie można powiedzieć,
my są wspaniali, my chcemy dobrze, ale te ludzie to .... (wstaw se to co Marszałek Piłsudski powiedział o naszym Narodzie).
I tyle.
I raczej się nie doczekam odpowiedzi, gdyż rzadko kiedy Tow. Lesław odpowiada na prosto postawione pytania z sensem.
Pozdrawiam,
Inż. Abramowicz

A czy nie czujesz się jak głupek inżynierku ,że zapłaciłeś (czysto teoretycznie ,bo fakty są inne) za licencję bezprawnie i że zostałeś oszukany na początku sezonu?
Przecież nikt Cię do niczego nie zmusza.Za chwilę będzie można organizować Mistrzostwa Polski w każdej wsi.Nawet w Raszynie.


Ależ Towarzyszu Lesławie, raczysz nie odpowiadać na postawione pytania.

Ja czuję się jak głupek, ponieważ 5 dni przed zawodami zmiana rangi, tutuły itp, łaskę ktoś zrobił, że chce robić imprezy na Bemowie ;) no wielkie mi tutułu i zaszczyty ;)

To ja wolę być oszukany w Pacanowie przez LOK ;) Moja kasa, mój problem, nic Tobie, Towarzyszu do tego.

Pozdrawiam,
Inż. Abramowicz

_________________
Tylko krowa nie zmienia zdania!
Kalendarz zawodów różnych: http://abram.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Teraz jest So maja 18, 2024 10:16 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL