Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn maja 20, 2024 6:34 pm

Teraz jest Pn maja 20, 2024 6:34 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
PostNapisane: So kwi 13, 2013 11:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2007 5:27 pm
Posty: 1338
Lokalizacja: Raszyn, koło Wawy ;-)
Ciągle nie wiem co to ta 'prawdziwa' impreza.

;)

Moze taka, ze 1L na 4 pod warunkiem, ze 3 nie przyjdzie?

_________________
Tylko krowa nie zmienia zdania!
Kalendarz zawodów różnych: http://abram.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N kwi 14, 2013 9:24 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
No takie imprezy organizuje LOK. Tak było w Tarnowie na ostatniej eliminacji. viewtopic.php?f=30&t=67124
Sędzia miał pewnie "manewry" wieczorne.

ps.ja zawsze piszę o zawodach.A te "prawdziwe" powinny zapewniać zawodnikom godziwe warunki sportowe,a więc tor i obsługę.
Informacje o imprezach były zresztą zawarte w "donosie" i to LOK uzurpuje sobie prawo do nich.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So kwi 20, 2013 3:42 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
No to odbywa się "impreza" do jakiej prawo ma tylko LOK. Ciekawe czy informacja do Ministerstwa poszła. Rywalizacja jest niesamowita. Jak to miało miejsce za komuny niektóre tytuły przywiozło się w teczkach. W.g dyspozycji T.Bernadego w poszczególnych klasach trwa zacięty bój:
Klasa Modi 1 słownie jeden zawodnik zostanie sklasyfikowany do tych pseudo Mistrzostw,czyli Mistrz na miarę LOK,
Klasa Spec 3 słownie trzech zawodników ,tytuły powinni rozlosować,ale obsada pudła jest pełna,
Klasa Formuła 3 słownie trzech zawodników, tu też rywalizacja straszna.
Klasa Kadet 8 zawodników,zaczyna się poważnie,a to za sprawą Żabna,
Klasa 540 10 zawodników ,to już nie żarty,
no i
Klasa E-12 duuuużo zawodników bo aż 12, widać solidarność i chęć utrzymania klasy przy życiu.
No niezłe warunki żeby zdobyć wyniki.Rywalizacja naprawdę na wysokim poziomie...na poziomie lamperii olejnych w budynku LOK.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So kwi 20, 2013 4:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2007 5:27 pm
Posty: 1338
Lokalizacja: Raszyn, koło Wawy ;-)
Skad tyle jadu?

Czy te prawdziwe imprezy to tylko robione w Scinawce?

Impreza jak impreza ;) zaluje ze sprzedalem taksowke moglbym walczyc....

;)Kolego Leslawie, wiecej luzu bo serduszko nie wytrzyma ;) z nerwow i zlosci ;)

Tak apropo sezonu letniego, twoje srodowisko cos oferuje na asfalt w okolicy Wroclawia czy przerwa i znow bedziecie sie napinac na wykladzine i zachecac do tylko prawdziwych zawodow?

_________________
Tylko krowa nie zmienia zdania!
Kalendarz zawodów różnych: http://abram.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So kwi 20, 2013 5:38 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Michał to nie jad ,ale jeśli LOK-owcy organizatorzy wykazują się inicjatywą pisania donosów ,a na zawodach rywalizacja ogranicza się do jednego zawodnika to coś jest nie tak.
Nie tylko w Ścinawce coś się dzieje.Są zawody na poziomie i w Warszawie i w innych rejonach Polski. Te zawody mogły być fajne gdyby Maciek nie miał ograniczonej oceny sytuacji. Gdyby wybrał innych "kumpli", zawody zrobił w terminie nie kolidującym i innymi zawodami to i frekwencja była by lepsza ale i atmosfera sportowa na wyższym poziomie.
Co do asfaltu to na razie nie ma gdzie tak żeby zwody przejawiały szacunek do zawodników. Nie chcemy robić nic byle jak i byle gdzie.
Nie wiem co wpłynęło na twoje obsesyjne pisanie o "prawdziwych zawodach". "Prawdziwe zawody" to są te wszystkie,które organizowane są z myślą o zawodnikach i bez skostniałej zaprzeszłości LOK , te bez unoszącego się ducha paramilitarnego którym zionie Statut tego pseudo Związku.
Zacznij coś działać na Swoim terenie wtedy będziesz mógł ocenić czy organizacja wymaga napinania się czy nie.
Ps.Nie od razu zbudowano Rzym...

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt kwi 23, 2013 5:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 25, 2003 11:13 pm
Posty: 949
Lokalizacja: Murowana Goślina - Wielkopolska
oj dawno mnie tutaj nie było, ale wykładzina to nie dla mnie tak już mam, Abram chyba trzeba się napić, może Lesław zorganizuje nam jakieś zawody to ja z chęcią przyjadę. A może na pół roku mamy luz od postów Lesława, chociaż będzie mi tego brakowało ;-(

_________________
HWD


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt kwi 23, 2013 5:30 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Michał Karpiński napisał(a):
oj dawno mnie tutaj nie było, ale wykładzina to nie dla mnie tak już mam, Abram chyba trzeba się napić, może Lesław zorganizuje nam jakieś zawody to ja z chęcią przyjadę. A może na pół roku mamy luz od postów Lesława, chociaż będzie mi tego brakowało ;-(

Napić się to nie u nas. Robimy zawody jednodniowe. :D A i rzadko bywają potencjalni zainteresowani.
Być może będzie jeszcze jakieś GP przed wakacjami.
Ale na pewno będzie : http://zabawa-modelami.pl/index.php/impr/slrc
W pięknych krajobrazach będzie można się pobawić,a i jak ktoś się uprze to i popić sobie będzie mógł.
Co do postów to gwarancji nie ma bo zawsze może pojawić się jakiś miś albo ktoś napisze jakąś bzdurę i trzeba będzie skomentować.
Mam też "fanów",za i przeciw ale zawsze chętnie czytają moje posty.
Najlepszy dowód Michał nic Cie nie zaciekawiło tylko mój temat i sam w nim napisałeś. Nie mogę zawieść tych osób... :lol: :lol: :lol:

Ps.a tu relacja z "prawdziwych" zawodów: http://www.redrc.net/2013/04/michal-orl ... ad-champs/

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Pn maja 20, 2024 6:34 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL