Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 2:29 am

Teraz jest Cz cze 25, 2026 2:29 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 09, 2006 10:19 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
ale się podniecacie, jak by było czym

Każda metoda jest dobra, byle tylko w czasie docierania było lepsze smarowanie niz normalnie
silnik musi ppracować w "lepszych warunkach", żeby elementy współpracujące dopracowały się na płaszczyznach styku i wszystko

jak się da za słabe smarowanie to się za duzo wytrą, jak za mocne to docierał się będzie normalnie, tyle że nie pojedzie (stąd docieranie z kołami w powietrzu).

tak naprawdę o długiej zywotności silnika bardziej decyduje późniejsza eksploatacja. Można pięknie dotrzeć, a potem zaraz zarżnąć
albo przytrzeć przy docueraniu i potem jeździć długo długo bez maksymalnych możliwości.

i jeszcze jedno, silnik silnikowi nie równy
jeden spasowany tak, że docierać nie trzeba, inny za to trzeba docierać nie 5 baków tylko 10.

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 09, 2006 10:55 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 29, 2005 8:58 pm
Posty: 226
Lokalizacja: Olsztyński T-MAXX maniak! ;)
ja takiej drozyzny nie uzywam ;) :) moze kiedys sobie OSa wstawie co najwyzej bo Sirio..... :lol: :lol:

_________________
Free:Style:Olsztyn
Hardcore Custom UE SuperMaxx UE SuperMaxx BigBlock Chassis, GH exhaust Pro-Line wheels,all UE Custom prats, MX 3 Radio system i wiele wiecej! Za duzo modów zeby opisać ;) UE SuperMaxx to kult i ja go wyznaję :) GG: 4899057


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 19, 2006 8:59 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 26, 2004 2:27 pm
Posty: 853
Lokalizacja: RC Smoki Kraków; hobao hyper 8 pro
Arek podal Ci przyklady swietnych silnikow ktorych nie dociera sie ta metoda,nikt nie mowi Ci zebys je kupowal. Ja natomiast uwazam ze najlepsza metoda chodz kosztowna jest docieranie przez fabryke bez uzywania paliwa ;)

_________________
Pozdrawiam,
Maciej Pożycki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Cz cze 25, 2026 2:29 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL