Dołączył(a): Wt sty 17, 2006 1:17 pm Posty: 729 Lokalizacja: Białystok
|
|
Ja kupiłem za 35zł w Leroy Merlin miernik elektryczny z funkcją termometru. Sprzęt naprawdę przydany i za niewielkie pieniądze. A jak trzeba można tez sprawdzić ile V, czy A daje dany pakiecik.
Moim zdaniem termometr jest prawie niezbędnym wyposażeniem modelarza, bo metodą na "sline" nie ustalisz temperatury co do 2*C.
Pozdrawiam
A co do gasnącego silnika:
-skołuj termometr
-wróć do ustawień fabrycznych
-zmień świece na nową
U mnie gaśnięcie po kilku minutach i późniejsze problemy z zapaleniem wynikały zawsze z wadliwej świecy.
|
|