Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 1:18 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 1:18 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: Wt mar 16, 2004 4:03 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr paź 01, 2003 2:13 pm
Posty: 21
Więc buszując po necie ostatnimi czasy (wczoraj :P) natknałem się na temat z pozoru nieciekawy - modele w skali 1/18. Nie owijając w bawełnę zechciałem załatwić sobie taki modelik, bo ceny nie największe i wogule fajne toto. Szukając info o M18 XRAY i HPI MRS4 - wybraniu mrs4 ze względu na tuning i.......dobra już sie zamykam :P Pod spodem link do zabójczego filmu z udziałem MRS4. 16mb ma ale polecam. Po obejrzeniu radzę udać się na strone http://www.aktionrc.com i obejrzeć galerię.
Dla niecierpliwych: film jak i stronka traktują o przeróbce na carbon i różne mocne dupierelki podwozia MRS4. W sumie nic specjalnego gdyby nie fakcik, że ta przeróbka umożliwia (czyt. zmusza) do instalacji silnika 540 ^^ zamiast 280 to BAAARDZO miła alternatywa ^^ zalecają silnik 27T jednak piszą, że 5T też będzie pasował 8) oczywiście trza dokupić aluminiowe hop-upy chociażby takiego zawieszenia bo standardowe pójdą do piachu odrazu, ale zawsze :lol: no i taka sytuacja, wyprzedzić kolegę z modelem 1/10 swoją miniaturką nie zdarza się często :D
rozpisałem się. sorx :D ps. chciałem dać to do micro, ale do tuningu pasuje to wybitnie 8) a oto filmik http://www.isocorpinc.com/~quietfly/540/video/aktionrcvideo3.wmv


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2004 7:53 pm 
Offline

Dołączył(a): N maja 23, 2004 2:50 pm
Posty: 58
Lokalizacja: Kraków, Model: Academy SP-02 Wyvern Ex 4wd buggy
nie wiem jak Wam ale mi nie dizala ten filmik :/

_________________
Ludzie dzielą się na 3 grupy: na umiejących, i nie umiejących liczyć.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2004 8:28 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt maja 04, 2004 11:21 pm
Posty: 943
Lokalizacja: Leszno
Mi też z tym linkiem jest coś nie tak.

_________________
Przerwa


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 15, 2004 10:52 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 4:34 pm
Posty: 1975
fakt, stronka nie istnieje. Jak mozesz to sprawdz i jeszcze raz ja zapodaj. Temat interesujacy wiec mozna go troszke jeszcze eksploatowac.

_________________
UZYTKOWNIK ZABLOKOWANY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 21, 2004 3:02 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr paź 01, 2003 2:13 pm
Posty: 21
strona ktorą podałem ma kilka filmikow, mozliwe, ze akurat ten nawalil ;) glowna strona nadal chodzi (aktionrc)

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 1:18 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL