Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 5:02 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 5:02 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor
PostNapisane: Śr gru 31, 2003 3:19 am 
Offline

Dołączył(a): N lis 30, 2003 2:31 pm
Posty: 452
Lokalizacja: Pabianice
Kto sciągał cos z Hong Kongu ?
Chodzi mi dokladnie o przyblizenie kosztow przesylki takiej sporej ... no z 4 kg ,walą duże cło ? Gdzies wyczytałem ze taniej się za przesyłke płaci niz ze Stanów...podobno.
A jesli juz to jak długo się na nią czeka ?
A wogóle to sciągał ktoś coś z Hong Kongu ? bo w nocy nam się z Rafim problem pojawił , kupowalismy cos do bólu ze nam prawie kasy brakło a na koniec okazało sie że zakupy zrobiliśmy gdzies w Guang dong :P
Dobre co? a myślelismy ze to Niemcy albo USA :D

pozdrówa


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 31, 2003 10:49 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 9:03 am
Posty: 590
Lokalizacja: SAVAGE 25 ALU KOMPLET WAHACZY, PRO LINE 40, MASHER 40
Gucio:D2 takei same temty:PJakosc wyrobow tego co akurat potrzebuje to maja slaba.Ostatnio ojciec tam byl.Syf podobno wszedzie w kazdej no moze prawie kazdej firmie.Nie wiem jak jest z czesciami modelarskimi,ale z tym co akurat ptrzeujemy to jest do dupy:D

_________________
MOTOPARKAcademy - Formula Renault 2000 Racing Team


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 31, 2003 11:01 am 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
To myslisz, ze np. Yokomo jest inne a usa a w hong-kongu inne?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 31, 2003 11:06 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 9:03 am
Posty: 590
Lokalizacja: SAVAGE 25 ALU KOMPLET WAHACZY, PRO LINE 40, MASHER 40
Nie chodzi oto.Watpie zeby yokomo sobie pozwolilo na wyrob czegos zlego, ale ja mowie innych firmach:P

_________________
MOTOPARKAcademy - Formula Renault 2000 Racing Team


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 31, 2003 11:10 am 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
a Serpent tez gorszy? :) Ale oni to sprzedaja a nei robia :) Chociaz niewiadomo :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 31, 2003 11:11 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 9:03 am
Posty: 590
Lokalizacja: SAVAGE 25 ALU KOMPLET WAHACZY, PRO LINE 40, MASHER 40
Robia traczej tez bo w Chinach za smieszne piewniadze sie pracuje, ale jak sie przypilnuje to sie ma to co sie chece mniejszym kosztem.A watpie zeby przywozil skads zeby sprzedawac w chinach

_________________
MOTOPARKAcademy - Formula Renault 2000 Racing Team


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 31, 2003 1:46 pm 
Offline
-=ADA$=-
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 7:51 am
Posty: 3467
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
to sie bardzo mylicie, prawie wszystkie firym ( z nielicznymi wyjatkami np Art attack) robia modele w chinach, lub tajwania, widzialem zdjecia z hong kongu gdize byla cala dzielnica sklepow modelarskich takich, jakich oko polskiego modelarza RC nie ujrzy w polsce jeszcze przez dlugie lata. A kiedy patrzalem na przesylke silnika spalinowego to ekspresem bylo $23 kiedy na tower chcialiby okolo $30, mam na forum w USA kogos kto wlasnie kupil w RC-mushroom i napisal ze da znac jak wszystko przebieglo


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 31, 2003 3:52 pm 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
ADA$, ale ile idzie taka przesylka?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 31, 2003 5:10 pm 
Offline

Dołączył(a): N lis 30, 2003 2:31 pm
Posty: 452
Lokalizacja: Pabianice
ale na wielu fotkach , jak sie je powiekszy jest napisane wyraznie MADE IN JAPAN......wiec?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 16, 2004 7:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 02, 2003 6:19 pm
Posty: 878
Lokalizacja: 100LICA,
ja sprowadzalem troche stuff`u z Hong-Kongu (z 2 roznych sklepow).
W porownaniu ze sklepami w Stanach:

1. nie ma problemu z wysylka do Polski,
2. od razu przekierowuja cie na strone gdzie mozesz zaplacic karta (obciazaja cie od reki),
3. odpisuja na e-maile,
4. towar dociera do ciebie 7-14 dni od dnia zamowienia,
5. maja duuuzo nizsze ceny niz (samochod kupilem u nich za 80 $, podczas gdy w Stanach kosztuje 100 - 120, aparature JR XS3 za 130, podczas gdy w Stanach kosztuje ona 230 $ i pisza, ze to super okazja :lol: )

Sprawdz tu:
http://shopping.rcmodel.com.hk/
http://www.rcmart.com/

_________________
"życia nie mierzy się liczbą wykonanych oddechów. miarą życia są chwile, kiedy oddech wstrzymujemy"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 16, 2004 10:39 pm 
Offline
-=ADA$=-
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 7:51 am
Posty: 3467
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
masz XS3 ( nienawidze Cie grrrrr) ja mam MX-3 ale taniej, tylko ze on nie jest modulowany


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 17, 2004 2:52 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 02, 2003 6:19 pm
Posty: 878
Lokalizacja: 100LICA,
musialem dokupic aparature do odbiornika w samochodzie (27 FM), a, ze w sklepach w W-wie nic nie znalazlem wiec zamowilem z Hong-Kongu XS3 :D

tylko, ze moja aparatura ma pare rzeczy, o ktorych nie pisza w instrukcji (np. pamieta 10 modeli a nie 6, ma 12 kanalow a nie 6, a takze cos, co sie nazywa STM - nie wiem co to jest, ale dziala tak jak dual rate, z tym, ze do dual rate mam oddzielny przycisk, poza tym obie wartosci moge ustawiac niezaleznie od siebie np. moge miec dual rate ustawione na 80% a STM na 115%...), poza tym jest spoko - wszystko mozna regulowac niezaleznie dla kierunku (prawo-lewo, tyl-przod), z tymi pamieciami modeli jest o tyle fajnie, ze mozesz sobie dla jednego modelu zaprogramowac kilka charakterystyk - np. tor b. przyczepny, tor z ciasnymi zakretami itp. ja mam 3 ustawienia: 1. dywan, 2. sala gimnastyczna ("drift"), 3 mieszkanie (zabawa z kotem :-)

_________________
"życia nie mierzy się liczbą wykonanych oddechów. miarą życia są chwile, kiedy oddech wstrzymujemy"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 17, 2004 9:54 pm 
Offline
-=ADA$=-
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 7:51 am
Posty: 3467
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
to fakt ze przydaja sie ustawienia dla kieronkow osobne!! i to bardzo


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 5:02 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL