|
Witam wszystkich od początku zimy i w czasie gdy jestem w internacie w szkole brakuje mi trochę jazdy modelem. Szukałem symulatorów i zainteresował mnie tylko jeden Real Race G2, jest niestety problem nigdzie nie mogę znaleźć pełnej wersji do ściągnięcia, a tym bardziej nie ma gdzie tego symulatorka kupić. Może ktoś z was ma pełną wersje i mógłby ją udostępnić, na pewno inni się przyłączą do mojej prośby. Z góry dzięki, Adrian
_________________ http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.ph ... 54#p352454Pozdrawiam Adrian PiwowarczykHot Bodies Cyclone D4kontakt: gg 3195114
|