Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:54 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:54 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: Pt gru 24, 2010 3:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 02, 2010 10:06 pm
Posty: 771
Witam
Chciałbym życzyć każdemu użytkownikowi Forum , Modom , i Adminom . Wesołych spokojnych świąt , z rodziną :wink: Wszystkiego najlepszego spęłnienia mażeń i powodzenia z naszym Hobby w sezonie 2011 . Ogółem kazdemu życze wszystkiego najlepszego :wink:
Pozdrawiam :D

_________________
SPRZEDAMMMMMMMM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://allegro.pl/zawodniczy-model-team ... 76477.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt gru 24, 2010 4:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 22, 2006 7:41 pm
Posty: 251
Lokalizacja: Lublin
Również dołączam się do najserdeczniejszych życzeń ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt gru 24, 2010 5:28 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 29, 2004 11:46 am
Posty: 372
Lokalizacja: North Yorkshire
Życzę wszystkim Wesołych Świąt, Szczęśliwego Nowego Roku i wymarzonego nowego modelu :D !!!

Maciej

_________________
HPI Apache C1 FLUX - 2 x 4s 14,8V 8000 mAh


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So gru 25, 2010 8:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 02, 2010 10:06 pm
Posty: 771
Widze że wszystcy się kochają na forum :? Tylko dwie osoby . Spoko :?

_________________
SPRZEDAMMMMMMMM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://allegro.pl/zawodniczy-model-team ... 76477.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N gru 26, 2010 12:07 am 
Offline

Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 8:42 pm
Posty: 148
wszystkiego najlepszego. zdrowia wesołych świąt oraz sylwestra, szybkiego modelu i mało awarii :lol: :lol: Pozderko

_________________
Kyosho Fazer - Było ale się skończyło

-Nosram 5000 Power ManiaX 436g
-LRP 3000 Power Pack -308g
SPRZEDAM
http://allegro.pl/akumulator-24v-2-siln ... 03217.html
skuter benzer syracusse 50ccm-1400zl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:54 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL