|
Witam, Trafiłem niedawno na forum rcauto. Pogoda raczej nie do jazdy. Mam pytanko. Kupiłem niedawno Carsona CRT 4x4, silnik jest jeszcze nie dotarty. Szukam kogoś z Warszawy lub okolicy kto ma większe doświadczenie odemnie, potrafi coś podpowiedzieć na temat używania petrola, ustawień itp. Nie mam doświadczenia jeśli chodzi o petrole, bawiłem się małymi elektrykami Team Losi Micro T 1/36. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
_________________ Carson CRT 4x4 28cm3 + tłumik JetPro Team Losi Micro-T 1/36 + napęd 10250kv - prędkość max. ~ 50 km/h Spektrum DX3S Warszawa
|