Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 1:34 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 1:34 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor
PostNapisane: Cz kwi 01, 2010 7:09 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 02, 2009 10:23 am
Posty: 28
pierwsze filmiki po zakupie bonzera


http://www.youtube.com/watch?v=3Y00cAZBPFQ

http://www.youtube.com/watch?v=vuCZ-FeVd_k

http://www.youtube.com/watch?v=gOJr3Y0jcOQ

http://www.youtube.com/watch?v=oiJXm-ocxeQ


aha....strasznie jakos nie podoba mi sie wozenie karoserii :D


Ostatnio edytowano N kwi 04, 2010 12:11 pm przez BOTTOM, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz kwi 01, 2010 7:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 01, 2009 7:55 pm
Posty: 988
pytałeś się w innym wątku o porady,
Kręć niżej, muzyka, i staraj się bardziej trzymac model w kadrze. a i nie kręć na błotanistym podłożu ubłoconego modelu bez budy

_________________
Cyclone D4|Pro-Line|Hitec|EnergyPower|Edit
Rcexs.com
Rcexs.xaa.pl - Forum Warszawskich Modelarzy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz kwi 01, 2010 7:19 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 02, 2009 10:23 am
Posty: 28
wlasnie krecil kumpel ktory zawsze ma problemy z utrzymaniem kadu ...juz tak ma :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 1:34 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL