Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 4:18 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 4:18 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
PostNapisane: Pn lut 15, 2010 8:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 11, 2009 6:04 pm
Posty: 561
Witam. Chciałbym kupić te nartki. Ktoś już może na nich śmigał, może zna opinie o tych deskach?
Może polecacie coś innego do 1800zł allround dobrej firmy dla zaawansowanego narciarza?
Mam 178cm i waże ok. 67kg.
Pozdrawiam :D

_________________
`| Mugen MBX6T | Ninja JX21 | RB C6(†) | Futaba 3PM-X | BLS451 | BLS352 | Pro-Line | AKA |´®™


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 15, 2010 8:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 23, 2006 7:28 pm
Posty: 1019
Lokalizacja: KKKK
Ja bym ci polecił Volkl RaceTiger SL lub GS. Jezeli lubisz bardziej jazde gigantową to GS a jezeli slalomową to SL. Naprawde świetna narta.Nie jest ona allroundowa, ale warto.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 15, 2010 9:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 11, 2009 6:04 pm
Posty: 561
a co powiesz na temat innych nart Volkl Racetiger np. sl powerswitch, RC, SC?

_________________
`| Mugen MBX6T | Ninja JX21 | RB C6(†) | Futaba 3PM-X | BLS451 | BLS352 | Pro-Line | AKA |´®™


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 15, 2010 9:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 23, 2006 7:28 pm
Posty: 1019
Lokalizacja: KKKK
Na SL z powerswitchem jeździłem . Lepiej się jeździ wg mnie na
zwyklach bez niego. Ale naprawdę dużej różnicy nie było a z PS narta jest taka bardziej allroundowa wiec jeśli o takie coś ci chodzi to w 100% polecam.

Pozdrawiam
Kuba

p.s na rc i sc nie jeździłem .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lut 16, 2010 3:00 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 08, 2003 7:43 pm
Posty: 798
Lokalizacja: ZG
Gdzie jeździsz? Polska/zagranica? Przygotowane stoki czy raczej off-piste? Co jest dla Ciebie najważniejsze (prędkość i trzymanie na krawedzi, czy może uniwersalność)? Czy narta musi być tegoroczna? No i jaki poziom zaawansowania (tak w skali 1-10 tylko szczerze)?

PS bym odpuścił, marketingowy chwyt za straszne pieniądze. Na żadnym z pozostałych Volkli nie jeździłem. Jeśli skłaniałbyś się do narty RACE to mógłbym Ci coś polecić. Pozdro

_________________
Team Associated Polska, RC8B
GS CL-1, Kyosho LAZER ZX-5 KIT << SPRZEDAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lut 16, 2010 5:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 11, 2009 6:04 pm
Posty: 561
Narazie jeździłem w Polsce, za rok pewnie lece gdzieś za granice,
Jestem zaawansowanym narciarzem i bardziej interesują mnie narty allroundowe, myślałem też nad nartami do freestylu, ale raczej je sobie odpuszcze. Wolę Carvingi :D
Szukam nart bardziej wymagających, na których się naucze jeszcze więcej niż umiem, i także żeby były one na kilka sezonów, więc myślę właśnie np. o takich Zenith-ah Z6.5 Oversize
Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

_________________
`| Mugen MBX6T | Ninja JX21 | RB C6(†) | Futaba 3PM-X | BLS451 | BLS352 | Pro-Line | AKA |´®™


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 4:18 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL