Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:11 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:11 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
PostNapisane: So lut 06, 2010 12:05 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 17, 2009 8:38 pm
Posty: 78
Wczoraj przebrala sie miarka.Wszedzie snieg,zaspy po kolana i konca zimy nie widac a model na szafie sie kurzy.Jak by tego bylo malo mialem do dzis nowe nie uzyte lipolki.Moj model to firestorm flux,ktorym przed zima zdarzylem przejechac sie dwa razy,co nie znaczy ze nie zdazylem go uszkodzic :) Do rzeczy.Wczoraj odwiedzilem sklep "zelazny",w ktorym zakupilem kilka metrow drobnego lancuszka i postanowilem zrobic zimowe lancuchy na kola.Dzis ze swiezutkimi lipo i lancuchami zmierzylem sie z zasypanym asfaltem....moje zdziwienie oraz euforia z tego co zobaczylem namalowala na mojej twarzy poteznego banana.firek na sniegu robi wheele a przy tym obryzgal mnie sniegiem z gory na dol.To jest to pomyslalem!!!!Tak ze jesli macie dosc zimy i chcielibyscie poszalec a oponki nie maja za bardzo bieznika to lancuchy sprawdzaja sie pieknie.Jutro chyba porobie jakies chopki ze sniegu i na przod :arrow: Nawiasem mowiac to pierwsza moja bezszczotka i pierwszy kontakt z lipo takze robi to na mnie wrazke.Pozdro dla all

_________________
Reviak - MMM 2200 KV
Caster EX-1.5 PRO - MMM 2200 KV
Łącze sie z tymi potworami za pomocą apki SANWA MT-4


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lut 07, 2010 12:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 06, 2009 12:50 pm
Posty: 904
Świetny pomysł. Zdradzisz mi ,,przepis'' ?? Pozdro

_________________
Jestem z Katowic - jeśli ktoś ma jakiś problem z rc ( Elektryki. Na silnikach nitro się nie znam , ale w podwoziu chętnie pomogę ) Zapraszam do mnie :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lut 07, 2010 12:51 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 17, 2009 8:38 pm
Posty: 78
Pomysl jest swietny ale jest jedno ale o ktorym dowiedzialem sie dzisiaj.Mianowicie rozlecialo sie lozysko przy zwrotnicy na tylnym kole.Widocznie przy duzych obrotach sa duze drgania i wachania kola no i lozysko nie wytrzymalo.Jesli jednak chcesz zrobic takie lancuchy to zobacz jak sa one zrobione w normalnych autach.Nie jest to ani trudne ani skomplikowane.Gdyby byly pytania to prosze pisac,napewno pomoge

_________________
Reviak - MMM 2200 KV
Caster EX-1.5 PRO - MMM 2200 KV
Łącze sie z tymi potworami za pomocą apki SANWA MT-4


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lut 10, 2010 4:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 06, 2009 12:50 pm
Posty: 904
Spoko

_________________
Jestem z Katowic - jeśli ktoś ma jakiś problem z rc ( Elektryki. Na silnikach nitro się nie znam , ale w podwoziu chętnie pomogę ) Zapraszam do mnie :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lut 14, 2010 1:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 19, 2009 9:40 pm
Posty: 287
Lokalizacja: Szczecin
Zarzuć fotką, na pewno powie dużo więcej niż tona opisu. :)

_________________
∘ Ansmann Madrat, Yokomo B-Max4 & B-Max2, HPI E10, HY Lightning ∘
Latać samolotem, to nie żaden wyczyn, latać samochodem to jest coś…


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 15, 2010 9:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 06, 2004 3:23 pm
Posty: 1499
Lokalizacja: Kraków
Jezeli ktos ma wiecej kasy i mniej czasu, mozna sie wyposazyc w opony Paddle. Dobry efekt.
Co do lanuchow... wszystko zalezy po czym jezdimy oraz jakie sa ogniwa. Chodzi o wytrzymalosc i snieg i lod.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:11 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL