Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:20 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:20 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor
PostNapisane: Pn sty 25, 2010 4:42 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 24, 2010 5:52 pm
Posty: 4
Witam młodszy kuzyn dostał RunnerXB, był on ostatni w makro po promocyjnej cenie ale bez opakowania. Nie mam do niego instrukcji. Jest jedna strona na necie na temat jak go uruchomić i dotrzeć silnik. to już uczyniłem.

http://www.hobbylagos.com/store/images/runner%20XB.jpg


Samochód odpala, chodzi ale po włączeniu "ON" na samochodzie i na "pilocie" nic się nie dzieje. Baterie sprawdzałem w samochodzie są ok.

Bez odpalania też powinien skręcać? Nie wiem może pilot zepsuty ? jak to sprawdzić?

Potrzebowałbym jeszcze dane silnika XS-18 o ile pamiętam, nie wiem jak ustawić gaźnik i resztę bo wszystko było pokręcone.

Nie wiem gdzie umieścić ten temat proszę w razie czego przerzucić w odpowiedni dział. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 25, 2010 6:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 26, 2009 9:17 pm
Posty: 363
bez odpalania powinny chodzic serwa.Rozkrec nadajnik i zobacz jak sie znasz na tym
a jak chcesz docierac silnik to obydwie iglice ustaw rowno z obudowa...wiesz chyba jak docierac silnik?

_________________
HB IC-8 Truggy | Hitec | Grp | powered by SH
---------------------------------------

Do Zobaczenia na zawodach


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 25, 2010 6:43 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 01, 2009 7:55 pm
Posty: 988
Kamil
Cytuj:
uruchomić i dotrzeć silnik. to już uczyniłem.

:wink:

_________________
Cyclone D4|Pro-Line|Hitec|EnergyPower|Edit
Rcexs.com
Rcexs.xaa.pl - Forum Warszawskich Modelarzy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 25, 2010 7:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 26, 2009 9:17 pm
Posty: 363
przepraszam zapatrzylem sie na cos innego :)

_________________
HB IC-8 Truggy | Hitec | Grp | powered by SH
---------------------------------------

Do Zobaczenia na zawodach


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 25, 2010 7:43 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 24, 2010 5:52 pm
Posty: 4
Hmm na "pilocie" mam 2 pokrętła st trim i th trim mniej więcej jarze do czego są, co mi da jak rozkręcę nadajnik ??

w samochodzie są 2 paluszki i odbiornik zauważyłem że jak włączę odbiornik później nadajnik i popchnę koła w prawo np. to zostają tam i nie można ich ręczeni wyprostować. dopiero jak wszystko OFF to da się. nie wiem czy to coś podpowie wam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 25, 2010 7:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 26, 2009 9:17 pm
Posty: 363
dziala ci ten nadajnik czy nie? Co ci da jak sie na niego bedziesz patrzyl? Albo oddaj do sklepu i powiedz ze niedziala albo kombinuj az bedzie dzialac...odbiornik masz ok z tego co tu wyczytalem problem tkwi w nadajniku...Zmierzyles napiecie bateryjek? Moze sa walniete? Ja osobiscie polecam akumulatory do drozszych modeli bo sam widzialem jak moje 1600 zl ucieka odemnie z powodu tanszych bateri za 20 zl

_________________
HB IC-8 Truggy | Hitec | Grp | powered by SH
---------------------------------------

Do Zobaczenia na zawodach


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 25, 2010 10:17 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 24, 2010 5:52 pm
Posty: 4
Nie komentujcie... w samochodzie są 4 paluszki a nie 2.. 2 paluszki wymieniałem na nowe a 2 były wyczerpane bo kuzynek zostawił na ON i wydoiło dopiero teraz zauważyłem ze są pod spodem jeszcze.

Działa nawet byłem się przejechać ;) hehe tylko zastanawia mnie czemu bierze na przednią oś a tylna coś słabo?

jak pierwszy raz go odpalałem brał na wszystkie 4 hmm co się mogło stać ?? coś zabrudzić ? ale tylko w piwnicy był odpalany i po wypaleniu 2 giego zbiornika coś tył przestał łapać


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 28, 2010 10:50 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 24, 2010 5:52 pm
Posty: 4
I co nikt nie wie co z tym napędem?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 10:53 am 
Offline

Dołączył(a): N wrz 06, 2009 8:17 am
Posty: 203
Rozkręć i sprawdź, może jakieś żebtaki poszły... My wróżki nie jesteśmy:P

_________________
HPI Trophy 3.5


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:20 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL