Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:18 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:18 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor
 Tytuł: Nowy rok!!
PostNapisane: Pt sty 01, 2010 12:26 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 24, 2006 12:13 pm
Posty: 113
Lokalizacja: Nowy Sącz
Życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku , wyników w zawodach (oczywiście jak najlepszych) , sporządzenia jak najlepszych przepisów technicznych i ogólnie wszystkiego co najlepsze oby ten rok był dla modelarstwa jak najlepszy :D

_________________
Pozdrowienia Jarek ;D
SKM 'Felga' Nowy Sącz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Nowy rok!!
PostNapisane: Pt sty 01, 2010 12:49 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 17, 2008 4:02 pm
Posty: 936
Lokalizacja: Łódź
Dziękuję i podłączam się do życzeń !! Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2010 roku !!

_________________
KYOSHO Team Poland


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Nowy rok!!
PostNapisane: Pt sty 01, 2010 11:03 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2005 9:46 am
Posty: 887
Lokalizacja: Radom
Jarek Grydyk napisał(a):
Życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku , wyników w zawodach (oczywiście jak najlepszych) , sporządzenia jak najlepszych przepisów technicznych i ogólnie wszystkiego co najlepsze oby ten rok był dla modelarstwa jak najlepszy :D


Dziekuje i dopisuje sie do zyczen. Oby ten rok byl lepszy od poprzedniego.

_________________
Mam:
crt.5 BL
Wracam do:
x2 crt

Kupie Jammin x2 crt w dobrej cenie, samo podwozie.
GG: 4743873


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Nowy rok!!
PostNapisane: Pt sty 01, 2010 3:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 25, 2007 3:50 pm
Posty: 429
Lokalizacja: Warszawa
Wielkie dzięki, także podpisuję się pod życzeniami :)


pozdrawiam

_________________
8ight 2.0
Moonson sailboat :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Nowy rok!!
PostNapisane: So sty 02, 2010 7:51 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 24, 2005 7:36 pm
Posty: 2024
Lokalizacja: Przemyśl
A ja Wam i sobie życzę mniej pewnego Pana na forum:)


A może w zasadzie dwóch 8)

_________________
POL - 1342


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Nowy rok!!
PostNapisane: So sty 02, 2010 8:31 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr kwi 22, 2009 1:49 pm
Posty: 297
Dzięki :) No i podpinam się pod życzenia ;) Szczęśliwego :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Nowy rok!!
PostNapisane: So sty 02, 2010 9:46 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz gru 27, 2007 12:16 pm
Posty: 865
Lokalizacja: Szczecin
Andrzej Trzeciak napisał(a):
A ja Wam i sobie życzę mniej pewnego Pana na forum:)


A może w zasadzie dwóch 8)



Po prostu umieram z ciekawości kogo masz na myśli :))

Nie obrażę się jak mi napiszesz kogo masz na myśli na PM :)


Oczywiście życzę wszystkim wszystkiego najlepszego i jak najmniej połamanych wahaczy. :)

_________________
SMK Szczecin

Mugen MBX7R & Alpha & Futaba- na sprzedaz
MBX7R ECO coming soon...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:18 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL