Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:35 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:35 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: Wt cze 16, 2009 3:03 am 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 03, 2008 8:06 am
Posty: 36
Z ogłoszenia sprzedam.
Cytuj:
Samochód jeździ bardzo dynamicznie do przodu. Nie jeździ do tyłu (z resztą nie robi tego 95% samochodów spalinowych!!!) oraz skręca. Hamowanie odbywa się przez gwałtowną zmianę kierunku jazdy - serwomechanizm zmniejsza obroty silnika i jednocześnie uruchamia hamulec.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt cze 16, 2009 7:57 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 05, 2006 7:34 pm
Posty: 729
Lokalizacja: warszawa
podaj link do tego cuda

_________________
M11 2,4GHz

FLOTA:
Hovawart Enormous Dolce Vita zwana Dolly
Napędzana na 4 kudłate Łapy
dodatkowo w zestawie kilkadziesiąt małych szpilek gryzących wszytko na swej drodze:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 16, 2009 8:09 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 14, 2005 8:41 pm
Posty: 387
Lokalizacja: Warszawa Wiek 27
wow dobre :mrgreen:

_________________
8ight 2.0T +DX3S 8ight 1.0T elektryk
HK 450 TT Pro + Trex 600ESP/dx7/GY520/251BLS/ 3xDS620 w makiecie Hughes 500D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 16, 2009 8:17 am 
Offline

Dołączył(a): Wt lut 10, 2009 10:39 pm
Posty: 198
To żeby zahamować to "gwałtownie" trzeba zawrócić
Cytuj:
Hamowanie odbywa się przez gwałtowną zmianę kierunku jazdy
.

_________________
Gdynia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 16, 2009 9:14 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 14, 2005 8:41 pm
Posty: 387
Lokalizacja: Warszawa Wiek 27
Może bokiem te hamowanie ? :mrgreen: :lol:

_________________
8ight 2.0T +DX3S 8ight 1.0T elektryk
HK 450 TT Pro + Trex 600ESP/dx7/GY520/251BLS/ 3xDS620 w makiecie Hughes 500D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 16, 2009 10:43 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 18, 2007 8:51 pm
Posty: 409
Lokalizacja: Gdynia
To chyba to:
https://ssl.allegro.pl/show_item.php?it ... 63#gallery

_________________
Zabawa zaczyna się dopiero od 22.2V

https://picasaweb.google.com/ZIP18PL/OF ... 1274863186


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 16, 2009 11:07 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 14, 2005 8:41 pm
Posty: 387
Lokalizacja: Warszawa Wiek 27
'można ustawić automatyczne hamowanie, gdy nie dodaje się gazu" ciekawe :mrgreen:

_________________
8ight 2.0T +DX3S 8ight 1.0T elektryk
HK 450 TT Pro + Trex 600ESP/dx7/GY520/251BLS/ 3xDS620 w makiecie Hughes 500D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 16, 2009 11:12 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 18, 2007 8:51 pm
Posty: 409
Lokalizacja: Gdynia
To jest drag brake :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Zabawa zaczyna się dopiero od 22.2V

https://picasaweb.google.com/ZIP18PL/OF ... 1274863186


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 16, 2009 11:28 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 26, 2009 9:17 pm
Posty: 363
haha ale to jest profesionalista :D

_________________
HB IC-8 Truggy | Hitec | Grp | powered by SH
---------------------------------------

Do Zobaczenia na zawodach


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 16, 2009 11:38 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 16, 2008 11:40 am
Posty: 879
Lokalizacja: Olsztyn
idac dalej:

"Jego precyzyjne sterowanie proporcjonalne pozwala na znakomite opanowanie samochodu. Dzięki temu możliwa jest brawurowa jazda po wybojach" <== hehehehe ;]

Nastepne ciakwe informacje:

".....silnikiem spalinowym 15CXP (30000 obr/min)"

a dalej czytamy:

"Silnik spalinowy typu 15CXP (22000 obr/min)"


Facet sie zna i widac ze wie o co chodzi. :P



EDIT:
I nie ma jak to znac dobre zasady xD xD xD:

" Należy pamiętać, że dobra zasada głosi, że należy docierać silnik na takiej mieszance, jaką będzie się używało docelowo."

_________________
Taxxas E-maxx 3905 Mamba Monster Max 2200kv 6s2p a123 Spektrum dx3s Hitec hrs-5995tg
Robitronic Mntis wlasna konwersja na brushless foty==>http://picasaweb.google.com/dubik.dubik/KonwersjaRobitronicMantis#


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 16, 2009 11:40 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 18, 2007 8:51 pm
Posty: 409
Lokalizacja: Gdynia
Te 22000RPM zawsze podają przy blaszakach 540 w HBX Bonzer :lol:

_________________
Zabawa zaczyna się dopiero od 22.2V

https://picasaweb.google.com/ZIP18PL/OF ... 1274863186


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 16, 2009 12:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 14, 2005 8:41 pm
Posty: 387
Lokalizacja: Warszawa Wiek 27
I to niby "sklep" strach się bać :mrgreen:

_________________
8ight 2.0T +DX3S 8ight 1.0T elektryk
HK 450 TT Pro + Trex 600ESP/dx7/GY520/251BLS/ 3xDS620 w makiecie Hughes 500D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 16, 2009 8:42 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 11:40 am
Posty: 2616
Lokalizacja: Warszawa
A najlepsze jest w tym to, że "modelem można z powodzeniem startować w "wyścigach"" :!:

Chciałbym zobaczyć na żywo jak to hamuje :mrgreen:

_________________
Mugen Seiki MBX6|SH PT2009-XB|Hitec|AKA|Merlin Advance|Spektrum DX3R
Team RCWróblik


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 16, 2009 9:04 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz gru 27, 2007 12:16 pm
Posty: 865
Lokalizacja: Szczecin
Jestem ciekaw czy sam to pisał................ :)

_________________
SMK Szczecin

Mugen MBX7R & Alpha & Futaba- na sprzedaz
MBX7R ECO coming soon...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 16, 2009 10:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 26, 2005 4:36 pm
Posty: 435
Lokalizacja: Łódź
Mateusz Długoszewski napisał(a):
Jestem ciekaw czy sam to pisał................ :)

myślę, że nie... ale swoją drogą niezłe "cudo" :lol: :lol: :lol:

_________________
ŁÓDZKI KLUB MODELARSTWA SPORTOWEGO

IC-8 BUGGY: Xray XB808 2010 specs + NOVA PLUS 4 / RB K9
IC-8: Kyosho Evolva + Nova
E12: Xray XII LINK + Nosram 4,5T + GM 95 + KO PDS-951 + NiMH
E18 2WD: Robitronic Scalpel + CS 10000


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:35 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL