Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 8:01 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 8:01 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
 Tytuł: Za duże foto
PostNapisane: So gru 06, 2003 3:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 27, 2003 2:01 pm
Posty: 2331
Lokalizacja: ------->Warszawa<------- Auto: Tamiya TA04Pro
Ja jak dałem za duże foto 800x600 to Marek powiedział żebym nie wrzucał tak dużych wagowo fotek dlatego sie przyczepiłem

_________________
Olgierd Krupiński - Tamiya TA04 Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 06, 2003 3:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 9:03 am
Posty: 590
Lokalizacja: SAVAGE 25 ALU KOMPLET WAHACZY, PRO LINE 40, MASHER 40
Nie musiales odrazu nowego tematu zakladac-mogles w starym, ale racja Marek juz dawno by usunal

_________________
MOTOPARKAcademy - Formula Renault 2000 Racing Team


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 06, 2003 3:18 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 27, 2003 2:01 pm
Posty: 2331
Lokalizacja: ------->Warszawa<------- Auto: Tamiya TA04Pro
Musze tutaj bo tam to nie jest miejsce do gadania o wielkosci fotek

_________________
Olgierd Krupiński - Tamiya TA04 Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 06, 2003 3:28 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 2:29 pm
Posty: 641
Lokalizacja: Poznań
Mogłeś to zapodać w "budowa forum - uwagi".
Jeżeli chodzi o avatary (emblematy) to jak dla mnie mogłoby tego wogóle nie być (zawala tylko bezsensownie forum, podobnie jak podpisy w postach). A co do tej fotki w temacie o chłodzeniu, to tam przecież fotka jest najważniejszym punktem . Jak sobie wyobrażasz tamten temat bez tej fotki? A emblemat to tylko taki bajer.

_________________
www.rcds.prv.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 06, 2003 3:29 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 9:03 am
Posty: 590
Lokalizacja: SAVAGE 25 ALU KOMPLET WAHACZY, PRO LINE 40, MASHER 40
A cos takiego jak link?Mozna by dac linka.A w budowie bys mogl usunac a tu nie:D

_________________
MOTOPARKAcademy - Formula Renault 2000 Racing Team


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 06, 2003 3:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 27, 2003 2:01 pm
Posty: 2331
Lokalizacja: ------->Warszawa<------- Auto: Tamiya TA04Pro
No i Kart podał bardzo sensowny argument

_________________
Olgierd Krupiński - Tamiya TA04 Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 06, 2003 3:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 9:03 am
Posty: 590
Lokalizacja: SAVAGE 25 ALU KOMPLET WAHACZY, PRO LINE 40, MASHER 40
Mowcie do mnie trevelyan:Dalbo chociaz trev albo trevi:D

_________________
MOTOPARKAcademy - Formula Renault 2000 Racing Team


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 06, 2003 3:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 27, 2003 2:01 pm
Posty: 2331
Lokalizacja: ------->Warszawa<------- Auto: Tamiya TA04Pro
Trev zostań przy starym nicku bo ten jest nice skomplikowany :D

_________________
Olgierd Krupiński - Tamiya TA04 Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 06, 2003 3:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 9:03 am
Posty: 590
Lokalizacja: SAVAGE 25 ALU KOMPLET WAHACZY, PRO LINE 40, MASHER 40
Nie no ten mi sie bardziej podoba tamten to juz przeszzlosc,z reszta juz z kartingami nic wspolnego nei mam wiec nie am sensu dalej trzymac tego nicku

_________________
MOTOPARKAcademy - Formula Renault 2000 Racing Team


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 06, 2003 6:39 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 2:29 pm
Posty: 641
Lokalizacja: Poznań
A co za różnica czy ktoś da linka, czy obrazek odrazu wyświetli się na stronie? Tak czy siak to otworzy, a w przypadku większej ilości obrazków nie musi przynajmniej skakać po otwartych okienakch żeby coś zobaczyć, tylko ma wszystko jak "na tacy" na stronach forum.

_________________
www.rcds.prv.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 06, 2003 6:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 9:03 am
Posty: 590
Lokalizacja: SAVAGE 25 ALU KOMPLET WAHACZY, PRO LINE 40, MASHER 40
No ale jak ktos nie chce to mu sie bedzie dlugo temat otwieral i nic moze wkoncu nein zoabczyc:(

_________________
MOTOPARKAcademy - Formula Renault 2000 Racing Team


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So gru 06, 2003 7:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
Olo napisał(a):
Ja jak dałem za duże foto 800x600 to Marek powiedział żebym nie wrzucał tak dużych wagowo fotek dlatego sie przyczepiłem


Przeciez to nie obciąża forum. tylko u ciebie na kompie dluzej sie otwiera

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 06, 2003 9:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 31, 2003 7:59 pm
Posty: 1452
Lokalizacja: Warszawa
...zgadzam isę że moja fotka była za duża... ale wierzcie nie miałem złych zamiarów... umieściłem ją po to abyście nie musieli wchodzić niepotrzebnie na inne strony i czekać, aż się wczytaja... a z własnego doświadczenia wiem, iż allegro nie zawsze spieszy się w ładowaniu swoich stron

_________________
hpi pro4, asso tc3 ft, trooper sc
pozdrawiam
Marcin


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 06, 2003 9:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 9:03 am
Posty: 590
Lokalizacja: SAVAGE 25 ALU KOMPLET WAHACZY, PRO LINE 40, MASHER 40
DObra przejdzmy do sedna sprawy a nie bedziemy sie glupic o Fotke.Ja mysle ze to nei jest specjalnie pozyteczne ale ja sie tam an tym nei znam:D

_________________
MOTOPARKAcademy - Formula Renault 2000 Racing Team


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 06, 2003 9:27 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 31, 2003 7:59 pm
Posty: 1452
Lokalizacja: Warszawa
dyskusja schodzi na na drogę, którą można by dobudowac a dziale forum - uwagi

...jak to nieużyteczne?? nie lubisz jak ci ktoś pod nos podkłada gotowe... :wink:

a wracając jeszcze do szybkości wczytywania forum... to przeciez najpierw pokazują się posty potem doepiro wczytuje się grafika, a jeśli ktoś nie mozę już otworzyć tej grafiki w forum ot mozę włączyć właściwości tego niewczytanego obrazka i wkleić link do pola adresu w przeglądarce...

_________________
hpi pro4, asso tc3 ft, trooper sc
pozdrawiam
Marcin


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest Śr cze 24, 2026 8:01 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL