Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 2:55 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 2:55 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor
PostNapisane: Pn lis 10, 2008 5:39 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt cze 30, 2006 9:41 pm
Posty: 1002
Lokalizacja: Białystok
Witam. Nie pomyliłem działu z góry piszę do moda.

Jest taka propozycja:

Co tydzien spotykamy się ekipą w PG 15 (10-ciny) na 90 minut treningu elektrykami na sali. Sala nie jest wielka ale wystarczy nam na poczatek. Przy załozeniu ze bedzie nas 5 osob koszt to 15zł (za 90 min). Sala ma "gumowy" parkiet wiec po przetarciu na mokro bedzie przyczepna.

kontakt do mnie:

gg 1646597
kom 668932671
pm lub cokolwiek.

Jezeli deklarujesz się na to wstępnie proszę wpisz się w temacie z częstotliwościamy swojej apki / apek.

Wstepnie powiedzmy co tydzien w niedziele o 20:00.


EDIT 1: (niektorzy koledzy nie maja dostepu do tej częsci forum wiec pisze za nich i za siebie)

- ja spectrum (bóg wie jaki model)
- Mateusz 27.255 (tt-01)


Ostatnio edytowano Wt lis 11, 2008 8:45 pm przez Rafał Iłendo, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 10, 2008 5:48 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 12, 2007 9:12 am
Posty: 232
Lokalizacja: Białystok
Ja się wstępnie pisze na to. Częstotliwość 27.195
Mój brat też raczej jest na tak. Częstotliwość 27.255


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 2:55 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL