Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 3:51 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 3:51 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor
PostNapisane: Pt sie 15, 2008 10:31 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 05, 2008 1:01 pm
Posty: 393
Lokalizacja: Zagnańsk Model: Kyosho Lazer ZX-5
no jak w temacie bo mi od wczoraj nie działa :( :( :( :( :( :( :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 15, 2008 10:34 am 
Offline

Dołączył(a): So mar 04, 2006 11:54 pm
Posty: 412
Lokalizacja: Warszawa
a no cos sie zepsulo:(

_________________
Pozdrawiam
Piotr Łękarski


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 15, 2008 10:49 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 08, 2004 6:55 pm
Posty: 887
Lokalizacja: Warszawa - Bielany
jeszcze wczoraj wieczorem i dzisiaj rano tak, tak od godziny 11 już nie.

_________________
DRIFT - You Must Feel "It"
TA-05 CounterSteering


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 15, 2008 10:55 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 16, 2007 6:45 pm
Posty: 1352
Lokalizacja: Katowice Model: Cyclone S Brushless Drift
Mi dokladnie tak samo, dzis od 11 zdechlo ;/

_________________
.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 15, 2008 10:58 am 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 22, 2006 12:43 pm
Posty: 822
Lokalizacja: Lublin
Wczoraj w nocy 2-3 działało, lecz teraz sam instaluje różne wersje bo 7.7 ten typ tak ma że lubi się psuć... Ale żadna wersja nie działa :/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 15, 2008 11:54 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 05, 2008 1:01 pm
Posty: 393
Lokalizacja: Zagnańsk Model: Kyosho Lazer ZX-5
Ja to nie korzystam oficjalnie z gg Używam stefana i wtedy mam 0 błędów z gg.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 15, 2008 12:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 08, 2004 6:55 pm
Posty: 887
Lokalizacja: Warszawa - Bielany
Ja się komunikuje za pośrednictwem Tlenu, a i tak są też czasami problemy z łącznością.

_________________
DRIFT - You Must Feel "It"
TA-05 CounterSteering


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 15, 2008 12:58 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 14, 2011 12:45 pm
Posty: 87
piotrokej napisał(a):
bo 7.7 ten typ tak ma że lubi się psuć...


Widać nie tylko ten typ tak ma bo nawet AQQ , tleny i inne nie działają jak padły serwery gg:

http://www.kadu.net/monitor/

Zazwyczaj program nie ma nic do tego, po prostu to wina serwerów.

_________________
Blazej Orlowski

(poprzednie konto uleglo awarii)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 15, 2008 1:23 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 22, 2006 12:43 pm
Posty: 822
Lokalizacja: Lublin
GG 7.7 ma takie humory bo czasami nie dochodzą do mnie wiadomości, często rozłącza się, no i problemy z zalogowaniem... Ja osobiście jestem za wersją 8.0Beta(ostatnio mnie zawiodło, straciłem listę kontaktów)... I teraz działam na 6.0(Stare najlepsze, mało pamięci zżera, prawie 0 awarii).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 15, 2008 2:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 05, 2008 1:01 pm
Posty: 393
Lokalizacja: Zagnańsk Model: Kyosho Lazer ZX-5
a Używaliście stefana łączy kilka programów w jeden ja sobie ustawiłoem że mam stefana GG i Skype I


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 3:51 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL