Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 8:19 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 8:19 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor
 Tytuł: problem
PostNapisane: Wt sie 05, 2008 11:09 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 05, 2008 1:01 pm
Posty: 393
Lokalizacja: Zagnańsk Model: Kyosho Lazer ZX-5
dlaczego nie mogę pisać w dziale
Ocena rozegranych zawodów (dla Zawodników) :?: :?: :?: :?: :?:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 05, 2008 11:13 am 
Offline

Dołączył(a): Cz sie 23, 2007 9:23 pm
Posty: 1102
A masz status zawodnika ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 05, 2008 11:18 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 05, 2008 1:01 pm
Posty: 393
Lokalizacja: Zagnańsk Model: Kyosho Lazer ZX-5
niee ale startuje w zawodach


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 05, 2008 12:25 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sie 23, 2007 9:23 pm
Posty: 1102
To nie oznacza, że możesz pisać w danym dziale. Musisz zgłosić się do admina o zmianę statusu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 05, 2008 12:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 05, 2008 1:01 pm
Posty: 393
Lokalizacja: Zagnańsk Model: Kyosho Lazer ZX-5
a jak napisać do admina :?: :?: :?: :?: :?: :?:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 05, 2008 12:51 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2007 5:27 pm
Posty: 1338
Lokalizacja: Raszyn, koło Wawy ;-)
Adaś Brzoza napisał(a):
a jak napisać do admina :?: :?: :?: :?: :?: :?:


Na górze masz napis:
Email do admina

m.a.

_________________
Tylko krowa nie zmienia zdania!
Kalendarz zawodów różnych: http://abram.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 05, 2008 12:51 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn cze 25, 2007 1:42 pm
Posty: 388
Adaś Brzoza napisał(a):
a jak napisać do admina :?: :?: :?: :?: :?: :?:


Wyślij mu maila z prośbą o zmianę statusu :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 05, 2008 12:57 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sie 23, 2007 9:23 pm
Posty: 1102
Albo pw :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 05, 2008 1:07 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 4:12 pm
Posty: 596
Lokalizacja: Lublin
Proponuje zapoznac sie z LINK oraz LINK

_________________
Pozdrawiam
RC TEAM SZCZECIN

Czerwony Samuraj


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 05, 2008 1:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 05, 2008 1:01 pm
Posty: 393
Lokalizacja: Zagnańsk Model: Kyosho Lazer ZX-5
dzięki wszystkim już wiem jak postąpić :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 05, 2008 2:29 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn cze 25, 2007 1:42 pm
Posty: 388
Jakub Wroński napisał(a):
Proponuje zapoznac sie z LINK oraz LINK


Kuba, zależy...

Ja, jak pisałem na pm do admina o zmianę statusu na forumowicza, to nie dostałem żadnej odpowiedzi, dopiero mail z prośbą (oczywiście z moim nick'iem) do Pana Marka, dał rezultat w postaci odpowiedzi :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 8:19 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL