No więc tak
Team PDMRC urządził pokazy na AllegroPower we Wrocku

Dostaliśmy podpisy od Polodego na budach i mogliśmy z nim pogadać jak z kumplem z podwórka!
Krótka recenzja, inni sie też wypowiedzą
Klimat zarąbisty, widać że mamy zajawke wszyscy.
POZIOM-ŚWIETNY! Co niektórzy poprostu wymiatali na torze
A co z tego ze miejsca bylo malo, jak na moj gust do driftu wystarczajaco, nie lubie dlugich odcinkow
Ogolnie towarzystwo świetnie, dzieki chlopaki ze przyjeliscie mnie tak mlodego w koncu "driftera" do swego grona i zawsze służyli pomocą
Autografy na budzie ze specjalną dedykacją dla nas są świetne, odrestauruje moją RX8 bo sie polamala i na półke!
Na minus-to że sie balem podlaczac na wieksze prady pakiety
I że nikomu sie nie chcialo wyznaczyc toru tylko ja sie musialem ciorać, Wy leniwce jedne!
Podziękowania dla Pliskena i Molika ogromne, jesteście boscy że tak powiem
Plisken skompresuj wszystko do Winrara i wzruć na jakiś serwer to zassam foty i filmy
Kto ma niech wrzuca co moze!
Pozdro i do zo na kolejnych takich imprach!
Fotki:
http://s277.photobucket.com/albums/kk42/GizmoD1/
http://ankus.fotosik.pl/albumy/484716.html#e
Srebrna RX8 jest moja
Filmik bedzie napewno, ale nie teraz jeszcze
