.... może jakies spotkanko na jednym z parkingów przy hipermarketach

Wczoraj rozmawialem z kolega Tomalo i wpadlismy na genialny pomysl

aby sie spotkac albo w jakis weekend, lub w tygodniu na parkingu jednego z krakowaskich hipermarketow i pojezdzic modelami, dalem propozycje spotkac sie na parkingu pod Plaza (kryty parking, wiec sucha bedzie, a teren dla MT poza nim tez sie znajdzie)....czekam na wasze zdanie, kto byłby chetny. Podajcie jakis termin spotkania
Nie badzmy gorsi od warszawiaków

dobra zartuje, nie mam nic do innych miast...moze i nam sie uda zorganizowac jakies cykliczne spotkania.