Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:27 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:27 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: Pt sty 16, 2004 11:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 16, 2004 11:30 pm
Posty: 367
Lokalizacja: Warszawa
Jaki model elektryk według was jest najleprzy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 16, 2004 11:46 pm 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
Podam pierwsze 3 :) :
Yokomo SD
X-ray evo 2
Asso tc3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 16, 2004 11:47 pm 
Offline
-=ADA$=-
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 7:51 am
Posty: 3467
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
jak zobaczylem tytul to az sie podniecilem jakie wypracowanie tu strzele, a tutaj tylko elektryki :) ale chyba HPI najnowszy, albo X ray


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 16, 2004 11:49 pm 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
Najnowszy to chodzi Ci o rs4 pro4 :)?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 16, 2004 11:54 pm 
Offline
-=ADA$=-
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 7:51 am
Posty: 3467
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
dokladnie ten ( qrde trzeba sie zaczac elektrykami interesowac :D)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 16, 2004 11:56 pm 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
A ja spalinowymi :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 17, 2004 4:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 27, 2003 2:01 pm
Posty: 2331
Lokalizacja: ------->Warszawa<------- Auto: Tamiya TA04Pro
Ja siedze w elektrykach ale z nazwami to mam problemy :)

_________________
Olgierd Krupiński - Tamiya TA04 Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re
PostNapisane: So sty 17, 2004 5:20 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 07, 2003 6:20 pm
Posty: 235
Lokalizacja: Poznan``````` Auto: Prawdopodobnie Spaliniak bedzie
Cytuj:
Podam pierwsze 3 :
Yokomo SD
X-ray evo 2
Asso tc3


Podpisuje sie pod tym :D :D :D sa dobre i drogie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Autko:
HPI RS4 Nitro 3 18 SS


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 17, 2004 5:41 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 18, 2003 8:56 am
Posty: 1529
Lokalizacja: Lublin________ Auta: dtm + micro
Najlepszy w tym sporcie jest tenktóry zajmuje pierwsze miejsce. I to jest regułą nie tylko w autach r-c. I regułą jest to że podając wyniki podaję się nazwisko zawodnika. Za granicą podają jeszcze model, sinik, regulator, akusy, opony. Ale zawsze na pierwszym miejscu jest zawodnik. Ze swoimi umiejętnościami jako kierowca i doświadczeniem jako mechanik.
A piszę to dla tego że topowe modele różnych firm są na zbliżonym, jeżeli nie tym samym poziomie technicznym. Uważam że przy wyborze modeli auta ( przynajmniej w Polsce) trzeba kierować się przede wszyskim dostępnością części zamiennych. Bo jeżeli popatrzysz w kalendarz , że imprezy są co dwa tygodnie a niekiedy co tydzień to czekanie miesiąc na sprowadzenie części powoduje że odechciewa się tej zabawy. Stary Żelazko


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 17, 2004 10:44 pm 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
Jam ma asso i sie zbytnio nie msuze martwiac o czesci, bo do swojego i tak nie znajde, bo ja mam aluminowe wachacze ze swrotnicami od gm tc3 pro2 a (wachacze sa wlasnej roboty - nie mojej) i nie mam wyboru - jak taki urwe to moj tata maluje rysunek w autocadzie dukuje, do firmy i jest nan asteony dzien :) Ale jak chodzi o normalne czesci to moze byc problem z czesciami jedynie do nowewgo yokomo sd i innymch zadko spotykachyba modeli... do x-raya zawsze mozna kupic na zaowdach, bo ten model jest bardzo popularny...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 17, 2004 11:51 pm 
Offline
-=ADA$=-
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 7:51 am
Posty: 3467
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
niekoniecznie najlepszy jest ten co zajmuje pierwsze miejsce. Uwazam ze mozna mowic o tym co sie w miare zna z autopsji, albo dac jakiemus kierowcy ( bardoz doswiadczonemu) kilka aut, i niech powie cos o nich, ( dlatego czytam RCN)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 18, 2004 11:24 am 
Offline

Dołączył(a): So paź 18, 2003 8:56 am
Posty: 1529
Lokalizacja: Lublin________ Auta: dtm + micro
Do modelu trzeba się przystosować. Tak np. modelarzowi jeżdżącemu idealnie X-rayem może być trudno prowadzić np. model HPI i na odwrut. Ale to nie oznacza że jeden z tych modeli jest gorszy. Po prostu są one inne. a co do tego że model wygrywa zawody to jak myślicie kto by wygrał zawody na ćwierś mili:
a) chłopaczek 8 letni który pierwszy raz siada za kierownicą jadący Poreshe 911 GT2
b) kierowca który ściga się od powiedzmy 10lat jadący Polonezem?
Wybór pozostawiam wam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 18, 2004 3:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 27, 2003 2:01 pm
Posty: 2331
Lokalizacja: ------->Warszawa<------- Auto: Tamiya TA04Pro
YYY no tego chyba ten chłopaczek :) (żart) Nie no polonezem to on nawet z mitsubishi galant miał by problem :D

Co prawda umiejętności są ważne ale nawet najwprawniejszy modelarz nie wygra tb-01 cienko przygotowanym z pożądnym X-Ray no chyba że X-Ray by jechał tak że by płakać sie chciało :D

_________________
Olgierd Krupiński - Tamiya TA04 Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 18, 2004 10:06 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 21, 2003 2:38 pm
Posty: 120
Lokalizacja: Gdańsk
Olo napisał(a):
YYY no tego chyba ten chłopaczek :) (żart) Nie no polonezem to on nawet z mitsubishi galant miał by problem :D

Co prawda umiejętności są ważne ale nawet najwprawniejszy modelarz nie wygra tb-01 cienko przygotowanym z pożądnym X-Ray no chyba że X-Ray by jechał tak że by płakać sie chciało :D


Oj Olo jestem pewien ze pozadny zawodnik by cie objechał zwykla TLka nawet gdybys jechal modelem IC8 lub 10 :) trzeba jeszcze dobrze umiec jezdzic, w zakrety wchodzic. Co z tego ze bys byl pierwszy na prostej jak na zakretach bys zostawal w tyle .

_________________
dobry podpis


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 19, 2004 1:08 pm 
Offline
-=ADA$=-
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 7:51 am
Posty: 3467
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
wedlug mnie jesli kierowca jest w miare rozsadny to nawet jak pierwszy raz siada w bardzo mocnym modelu i tak wygra i pokona doswiadczonego w np polonezie ( w tym wypadku) dlatego ze bardzo zwolni na zakretach, ale i tak ma lepsze przyspieszenie, i jesil przejdze zakret wolnij od poldka, to pokona go na przyspieszeniu, prostej i hamowaniu, ale jesli ktos bez wyobrazi wsiadzie nawet do slabego auta, to i tak je rozbije. zeby skonczyc jako pierwszy, trzeba pierwsze skonczyc!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:27 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL