Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 10:29 am

Teraz jest Cz cze 25, 2026 10:29 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor
PostNapisane: Cz mar 10, 2011 7:28 am 
Offline

Dołączył(a): So mar 28, 2009 5:43 pm
Posty: 368
Lokalizacja: Lublin
vic_firth napisał(a):
Jedyny minus, to koszta przesyłki. mamy właściwie jedna opcję - kurier za 16 euro z paką do 10kg.


Według mnie nie jest to tak duzo, ponieważ jest to 10kg i przy dzisiejszym kursie mamy jakies 63-64zł. A z Hongkongu 19$ za 1kg róznica cenowa niewielka.


Wczesniej pisałem o apce ze zatrzymali mi na cle. Niestety nie obeszło się bez opłat. Nałożyli vat 54.70zł

_________________
Jammin x2 CRT PRO z Ninjoo
Jammin x2 CRT z Mamboo
Moja Galeria
Sprzedam części do Jammina x1/x2 CRT ---> PW


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz mar 10, 2011 8:34 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 27, 2009 5:08 pm
Posty: 1506
Wiadomo, że te 16 euro, to nie tragedia bo nawet przy zamówieniu jednego pakietu i doliczenia przesyłki jestesmy na plus w stosunku do tego, ile zapłacimy w poskim sklepie za taki sam pakiet. Tym bardziej to nie problem, jesli zamówimy z kimś, bo tak jak pisałem, samemu chyba nam będzie trudno wykorzystać potencjał 10cio kilogramowej paki, jesli w De mamy właściwie tylko pakiety.

_________________
były spaliny, były konwersje, były tragusy, były bagusy, teraz nie ma nic. No może młody czymś pojeździ ;)
Pozdrawiam, Marek Kiełbusiewicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Teraz jest Cz cze 25, 2026 10:29 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL