Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:28 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:28 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor
PostNapisane: Pt sty 16, 2004 5:42 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sty 16, 2004 5:09 pm
Posty: 5
Witam to jest moj #1 post i jest lekko lamerski:oops:
No wiec tak jak w temacie chodzi o silnik 2,5ccm ~1 (qń mechaniczny) :?:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 16, 2004 5:51 pm 
Offline
!!-kYOsho puRe teN-!!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 17, 2003 11:49 am
Posty: 976
a se duzo pali :lol: na 100km z 30litrow spokojnej jazdy :wink:

jak jezdzisz spoko to mozesz pojezdzic na jednym zbiorniku 20min. a nawet wiecej jak ci nie szkoda silnika to 15min.:mrgreen:

_________________
Post ten napisałem, aby nabić licznik.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 16, 2004 5:57 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sty 16, 2004 5:09 pm
Posty: 5
THX
P.S. nom tu widac specjalisci siedza 24h huh?
odpiwiedz mialem w kilka sekund:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 16, 2004 6:18 pm 
Offline
!!-kYOsho puRe teN-!!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 17, 2003 11:49 am
Posty: 976
no a jak forum 24h :lol: co 3godz. sie zmieniamy z nastepnymi chlopakami....co do specjalisty...czy ja wiem czy ja taki specjalista jestem? :wink:

_________________
Post ten napisałem, aby nabić licznik.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 16, 2004 6:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 27, 2003 2:01 pm
Posty: 2331
Lokalizacja: ------->Warszawa<------- Auto: Tamiya TA04Pro
norbi jak zwykle skromny (kiepski żart :D) my tu pracujemy na zmiany ja z rafleem i bugim dajemy w dzień a reszta w nocy albo późnym popołudniem :D ale zdażają się wyjątki i raflee pracuje ąz do 3 może 4 rano

_________________
Olgierd Krupiński - Tamiya TA04 Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 16, 2004 7:40 pm 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
Moj gosc od techniki pali wiecej od spalinki (tylko fajek :P) A co do modelu to zalezy jaki masz silniok jeszcze :)

A, co do tych zmian, to ja jestem od rana (chyba ze w szkole jestem :D) tak do 3-4 w sobote :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 16, 2004 10:20 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 2:34 pm
Posty: 95
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Uwazam ze to chyba nierealne jezdzic 15 min i to jeszcze ostro...Ja po 7min mam pustke ze naogol musze miegac po model bo gdzies nim zajade zadaleko.BTW 15 min to moze jak sotii odpalony


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 16, 2004 10:30 pm 
Offline
-=ADA$=-
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 7:51 am
Posty: 3467
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
jak stoi odpalony to moj 2,5 daje 45 min, a jazdy, fatk ze nie najostrzejszej, to 15 min bez problemu, a docierac najlepiej w sposob nastepujacy ( zalezy jeszcze od silnika). ustawic igly zeby byly tak jak zaleca producent i stosowac sie do zalecen producenta, a jesli takich nie ma to najpierw odpalic i niech na luzie pojezdzi okolo 2 min, pozniej zgasic ( zsunac tlok na dol) i dac mu wystygnac,( tak zrobic okolo 3-4 razy) pozniej 3 min i to samo, 4,5 itd az dojdziesz do okolo 30-45 min w sumie. Teraz mozesz zaczac jezdzic, ale nie wiecej niz 1/3 gazu i to samo najpierw 2 min kilka razy, pozniej 3... az wyjezdzisz okolo 2-3 zbiorniki paliwa pamietajac zeby dac silnikowi sie wystudzic pomiedzy i zeby tlok byl na dole skoku!! to jest bardzo wazne. Co jest jeszcze istotne, docieraj na paliwie na jakim bedziesz jezdzic ( najlepiej takie jakie zaleca producent) 5%-16% chyba ze instrukcja mowi inaczej. Jak juz jezdzisz obserwuj zeby z wydechu szedl dosyc gesty niebieski dym, i obserwuj temperature silnika, mozesz dawac krople wody ( albo troche napluc bleeee :D:P) i powinno spokojnie wyparowac cale w okolo 3-5 sek, jesli siedzi sobie (woda) i nic sie nie dzieje to jest za zimny, i musisz zubozyc mieszanke [ o 1 godzine ( wyobraz sobie ze caly obrot to 12 godzin, jak tarcza zegara)] jesli kropla szybko podskakuje, i syczy, jest zbyt cieply i trzeba bogatsza mieszanke. Pamietaj mieszanka bogatsza-krecisz w lewo, ubozsza-w prawo, na starcie otwarcie przepustnicy na jalowym powinno wynosic okolo 1-1,5 mm ( otwor w gazniku na zamknietej przepustnicy). Mam nadzieje ze pomoglem, ale moglem sie pomylic, jesli tak prosze mnie poprawic


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:28 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL