Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:56 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:56 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
PostNapisane: Cz kwi 29, 2010 5:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 19, 2006 9:34 pm
Posty: 1322
Lokalizacja: Ze świata czterech stron
Cytuj:
Zdjęcia Wkródce - Po I EMP Klasy E-10 Buggy

Ja bym na Word`a nie zganiał, raczej na system szkolnictwa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz kwi 29, 2010 5:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 30, 2009 12:25 pm
Posty: 1529
Bender napisał(a):
Cytuj:
Przedewszystkim kazdy tekst daj do zredagowania swojej polonistce albo chociaz przepusc go przez worda, bo to sie naprawde zle czyta.

Zaraz poprawie, znów... eh... jakiś lipny word, nie serio sprawdzałem

Jeżeli chodziło Ci o "na serio nie sprawdzałem", to w to mogę uwierzyć...

_________________
GG: 12795774
Sprzedam HPI Savage X4.6.
Było E-Revo, Savage X4.6, E-Firestorm


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So maja 01, 2010 10:15 am 
Offline

Dołączył(a): N wrz 30, 2007 12:23 pm
Posty: 1626
Lokalizacja: Kołaczkowo
Ja bym się wstydził podawać linki do czegoś takiego... Linki nie działają ani w Firefoxie, ani w Chrome. Sprawdź to najpierw u siebie, a nie prosisz o to innych... Sam też możesz zainstalować różne przeglądarki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So maja 01, 2010 11:54 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 01, 2009 7:55 pm
Posty: 988
dziś w nocy/jutro rano, widnieć będzie pod adresem www.rcexs.com strona poprawiona, zarówno kod jak i gramatyka - nie powinno być problemów z wyświetlaniem strony w przeglądarkach które udam mi się znaleźć i przetestować :)
A strona teraz WOGÓLE nie funkcjonuje

_________________
Cyclone D4|Pro-Line|Hitec|EnergyPower|Edit
Rcexs.com
Rcexs.xaa.pl - Forum Warszawskich Modelarzy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So maja 01, 2010 10:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 01, 2009 7:55 pm
Posty: 988
rcexs.com
Strona poprawiona, zarówno orty jak i kod, sprawdzane na:
Operze
FF
IE
Działa bez problemu, nie tylko u mnie na dysku, jednakże brakuje w kilku miejscach polskich znaków - jutro zostanie to poprawione.
Jeżeli zobaczycie jakichś błąd to będę bardzo wdzięczny gdy mi go zgłoście :D
A no i sprawa ważna :) czy jet ktoś chętny do zamieszczenia czegoś swojego na stronie? Artykuły, Filmy, Zdjęcia,
Jeżeli ktoś ma porady to też bardzo chętnie je przyjmę :) zarówno te odnośnie strony, jak i dot. modelarstwa

_________________
Cyclone D4|Pro-Line|Hitec|EnergyPower|Edit
Rcexs.com
Rcexs.xaa.pl - Forum Warszawskich Modelarzy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 03, 2010 10:53 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 30, 2009 12:25 pm
Posty: 1529
Jak zwykle coś słabo się przyłożyłeś do tej ortografii.
Za bardzo czytać stronki mi się nie chce, ale już na stronie głównej widnieje napis "AKTUŁANOŚCI"...

_________________
GG: 12795774
Sprzedam HPI Savage X4.6.
Było E-Revo, Savage X4.6, E-Firestorm


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 03, 2010 12:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 01, 2009 7:55 pm
Posty: 988
po 1. jest Aktualności :roll:
po 2. jest to napisane poprawnie :roll:
po 3. wystarczy nawet w Wordzie sprawdzić, że w tak napisanym wyrazie nie ma błędu.... :roll: FF też też tego nie uważa za błąd....

_________________
Cyclone D4|Pro-Line|Hitec|EnergyPower|Edit
Rcexs.com
Rcexs.xaa.pl - Forum Warszawskich Modelarzy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 03, 2010 1:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 30, 2009 12:25 pm
Posty: 1529
Nie no, ty mnie rozwalasz :lol:
Rzeczywiście na stronie głównej jest poprawnie napisane, pomyliło mi się.
Ale zobacz tutaj
http://rcexs.com/X1.html
http://rcexs.com/bash.html
Czyli na Twojej stronie można znaleźć napisane poprawnie "Aktualności",a le i również "AKTULANOSCI" i "AKTUŁALNOŚCI"
Bender napisał(a):
po 3. wystarczy nawet w Wordzie sprawdzić, że w tak napisanym wyrazie nie ma błędu.... FF też też tego nie uważa za błąd....

Wybacz, ale ja problemów czy napisać "aktualności" czy może "aktułalności" nie mam... To tak jakby napisać "kurde" i "kułde"...

_________________
GG: 12795774
Sprzedam HPI Savage X4.6.
Było E-Revo, Savage X4.6, E-Firestorm


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr maja 05, 2010 12:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 01, 2009 7:55 pm
Posty: 988
nowy baner
www.rcexs.com
i pierwsza porada!!
http://rcexs.com/gold.html
Zapraszam!!!
Jeżeli ktoś by chciał się z innymi podzielić swoimi radami i poradami proszę o PM!!

_________________
Cyclone D4|Pro-Line|Hitec|EnergyPower|Edit
Rcexs.com
Rcexs.xaa.pl - Forum Warszawskich Modelarzy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:56 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL